Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Problem z rns-e


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Po naprawie przez elektryka mojego a6 1.8T 2003 przestała pracować poprawnie rns-e ,to znaczy po obranio celu dokonuje wyboru trasy i na wyswietlaczu pojawia sie mapa,lecz strzałka(pozycja pojazdu)jest po za drogą i podczas jazdy mapa przeskakuje co jakis czas ,a nie przsuwa się płynnie.Nie wiem czy przypadkiem elektryk naprawiający samochód nie odczepił jakiegos kabela.Wiem ,ze navi bylo wyciagane bo wyłamał panel od popielniczki.Prosze o pomoc.dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odlaczyl antene gps a w najgorszym przypadku upindolil kabel! a wtedy ma mega lipe no jak cos ulamac w aucie ja bym kolesia rozszarpal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie na laczki bo to mobile mechanik :polew:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 16:06_________________________________________________Był magik i powiedział,że przewód od anteny jest wpięty. Sprawdziłem i dalej to samo.Nawigacja info pokazuje, że odbiera sygnał z 5 satelit.Nie wiem co robić.Może jakieś sugestie?Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie na laczki bo to mobile mechanik :polew:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 16:06_________________________________________________Był magik i powiedział,że przewód od anteny jest wpięty. Sprawdziłem i dalej to samo.Nawigacja info pokazuje, że odbiera sygnał z 5 satelit.Nie wiem co robić.Może jakieś sugestie?Dzięki.

zresetuj navi albo ja zvaguj ale podejrzewam ze jesli jest wpiety moze byc uszkodziony albo miec zwarcie i dlatego takie cyrki albo zostawil kawal blachy przy antenie i glupieje z pozycjami satek :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze dodać,że czas wyswietlany na navi nie jest już zgodny z zegarem samochodu.

definitywnie nie ma polaczenia z gps znaczysie satelitami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...