Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Gdzie znajduje sie przekaznik pompy paliwa???


kristofer21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Szukałem na forum ale nigdzie nie znalazlem może ktos mi pomoc gdzie znajduje sie przekaznik pompy paliwa???. Mam problem z autem zgasl i nie chce zapalic odpialem wezyki ktorymi leci paliwo do silnika i zapalilem go z wezykow nie polecialo ani grama benzyny podejrzewam ze to pompa paliwa ale najpierw chcialem sprawdzic ten przekaznik . Czy ktos kiedys demontowal z baku pompe paliwa duzo jest z tym roboty?? Trzeba bak sciagac??? I czy do demontazu tej pompy potrzeba jakis specjalnych kluczy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam demontowałem pompe paliwa bo tez mi autko odmówiło posłuszeństwa. przekaznik pompy paliwa jest pod kierownica , musisz zdjac plastik i jest to przekaznik o numerze 208 ( przynajmniej u mnie tak jest ) podpowiedz , przy przekazniku bedzie napis ( gas/disel). Nie trzeba wyciagać baku. pod wykładzina w bagażniku masz dekel, odkręć 3 śrobki potem pierscien troche sily i póści. najdtrudniej wyjać pompe ,musisz delikatnie ja wyjać jest osadzona tak jak ( spłóczka w kiblu ):) delikatnie krećisz w lewo lub prawo i do góry wyciagasz, uważaj tylko na przewody.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...