Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski do 90-tki


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszytskich,

Mam pytanko czy ktoś już w 90-tce zmieniał wtryski na większe? jesli tak to na jakie?? Coś proponujecie?

Ja miałem 90 koni ale po wizycie w V-techu mam 115 i moment 270 nm teraz bym chciał wsadzić wieksze wtryski .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nareszcie ktys z Krakowa sie udziela na tym forum oprócz mnie :razz: zmiana wtrysków to na AFN od silnika 110km-napewno pomoze tutaj masz link do uzywekhttp://allegro.pl/item118644958_czesci_silnkia_vw_audi_1_9_tdi_110_km_afn.html ,ale raczej proponuje nowe CTV handluje częsciami i dla nas ma super ceny-patrz dział sprzedam,pozdrawiam z Nowej Huty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh już zadałem pytanie moze akurat ma i mi sprzeda w dobrych pieniążkach :lol: no to fajnie że z Kraka jestes..... :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm......troszkę krzykneli(CTV) za te wtryski 1200 zł.......widziałem na allegro nóweczki po 890 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm......troszkę krzykneli(CTV) za te wtryski 1200 zł.......widziałem na allegro nóweczki po 890 zł

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118790638 to moze tutaj ....

sprzedajacego znam osobiscie ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm......troszkę krzykneli(CTV) za te wtryski 1200 zł.......widziałem na allegro nóweczki po 890 zł

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118790638 to moze tutaj ....

sprzedajacego znam osobiscie ... ;-)

Cena super :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest takie że cena naprawde superowa......jutro odbieram Audice z serwisu to zobacze ile mi zostanie w moim budzecie jak nie to dopiero we Wrześniu zakupię bo od 20-stego jadę na urlopik do Bułgarii no i kasa sie jakas przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest takie że cena naprawde superowa......jutro odbieram Audice z serwisu to zobacze ile mi zostanie w moim budzecie jak nie to dopiero we Wrześniu zakupię bo od 20-stego jadę na urlopik do Bułgarii no i kasa sie jakas przyda :)

no to czekamy na efekty wymiany ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no to jak wie ktoś coś w tym temacie? Wymieniał ktoś w 90-tce wtryski na te od 110-tki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no to jak wie ktoś coś w tym temacie? Wymieniał ktoś w 90-tce wtryski na te od 110-tki??

ja wymienialem w swojej ex-B4 TDI .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co to dało?? zmieniałeś oprogramowanie??

jak to co ... dało wiecej moczu :twisted: .... a i sofcik tez byl lekko dłubniety ....

Powiem krótko ... warto .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche odgrzbuje temat ale po co mam zakładać nowy :) mam pytanko odnośnie wtrysków. jeżeli wtryski ze 110 podnoszą moc w 90ce to czy wtryski ze 130 podnoszą moc u mnie ?? :roll: czy to już jakieś nowoczesne wtryskiwacze co mi nie spasują :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wtryski ze 130 podnoszą moc u mnie ?? czy to już jakieś nowoczesne wtryskiwacze co mi nie spasują

W 130 to sa pompowtryski, a nie wtryski. Podobno najbardziej wydajene sa od 110 AVG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 130 to sa pompowtryski, a nie wtryski. Podobno najbardziej wydajene sa od 110 AVG.

nie AVG tylko ASV ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...