Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Sportowa skrzynia


Duch^

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam zapytać czy macie tak w swoich skrzyniach biegów że tym większe obroty przy zmianie biegów tym biegi o wiele lepiej wchodzą prawie same wskakują jak by po wyznaczonej linni ? Na postoju lub w mieście powoli jadąc wchodzą normalnie :decayed: . Przeczytałem w nr. wyposażenia że mam niby sportowa skrzynia biegów o co w tym chodzi? że ma synchronizatory ? :kox: Tak audi to nazywało? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wam zapytać czy macie tak w swoich skrzyniach biegów że tym większe obroty przy zmianie biegów tym biegi o wiele lepiej wchodzą prawie same wskakują jak by po wyznaczonej linni ? Na postoju lub w mieście powoli jadąc wchodzą normalnie :decayed: . Przeczytałem w nr. wyposażenia że mam niby sportowa skrzynia biegów o co w tym chodzi? że ma synchronizatory ? :kox: Tak audi to nazywało? :tongue4:

synchronizatory to ma każda skrzynia ,nawet od malucha i Audi tego raczej nie wymyśliło ,a o sportowej skrzyni biegów nie słyszałem ,po prostu do każdego silnika jest skrzynia z odpowiednimi przełożeniami i tyle :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma synchronizatory to akurat wiem pytam o skrzynie czy też tak macie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przeczytać jej oznaczenie ale dziwne że nikt nigdy nie wspominał o tym co ja.[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 10:50_________________________________________________ Jest to skrzynia APL strasznie mało danych na temat tej skrzyni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...