Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Odnowienie wnetrza


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiedza wszyscy posiadacze a4 b6 -> , jakość tej smiesznej farby pokrywającej plastiki nie jest zbyt dobra.. mam startą farbe na wszystkim i chcial bym z tym cos zrobic, przyciski typu awaryjki to nie problem ale co zrobic z panelem klimatronika , panelem rns-e , tunelem srodkowym.. ? Myslalem nad starciem tej farby z tych czesci ale nie wiem co z tego wyjdzie, robił ktos juz tak ?

Mam klimatronik z grzanymi stołkami i zastanawia mnie co sie stanie jak zetre farbe z tego panelu, czy obrazek podgrzewanego fotela zostanie czy zostanie tylko prostokąt podswietlany ?

Do tej pory pozbyłem sie farby z rączek w tapicerce drzwi i efekt mnie zadowala ale nie jest to chyba taki sam materiał jak wyzej wymienione elementy poza tym z przycisków na klimatroniku i rns-e farby nie zdejme bo pewnie niebedzie juz napisów tylko białe prostokąty.. co z tym zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

fakt ja mam wersje niebieska wnetrza i czasami jak czyste na scierce zostaje kolor z platkiow co jest smieszne troche :)

no ale co zrobić ... ;) jest link w dziale zrób to sam chyba odnośnie odnawiania włącznika świateł w b6 :) wiec pewnie jak

zetrzesz farbę z klimatronika będziesz potrzebował wzorów zrobionych w Corelu w wektorze celem zaklejenia przy powtórnym

malowaniu :) ja się zabieram za to u siebie bo z tego co widziałem np ten włącznik świateł efekt jest zadowalający

i mniej kosztowny przede wszystkim :) także nic tylko po malutko spokojnie działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak jak kolega (zakładający temat o renowacji włącznika świateł) mówił o cierpliwości,to jest to prawdą. Sam kilka dni temu próbowałem coś z tym zrobić jednak nie wyszło z tego nic dobrego. Na dniach muszę skoczyć do salonu VW, zapytam czy można kupić same przednie panele do klimatroniku i włącznika świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak jak kolega (zakładający temat o renowacji włącznika świateł) mówił o cierpliwości,to jest to prawdą. Sam kilka dni temu próbowałem coś z tym zrobić jednak nie wyszło z tego nic dobrego. Na dniach muszę skoczyć do salonu VW, zapytam czy można kupić same przednie panele do klimatroniku i włącznika świateł.

Jak się dowiesz do daj odpowiedz czy można kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie macie auta ktore kosztują po około 30 tys zł i wy placzecie ze wlącznik swiateł 300zł kosztuje, macie przeloty po 400tys i sie dziwicie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz .. ja np jestem studentem :gwizdanie: i sie ciesze ze jezdze takim autem a ze kombinuje zeby jakos tanio odnowic to chyba nie grzech :wink4: dlatego tez czekam na wiadomość odnosnie samych paneli :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie macie auta ktore kosztują po około 30 tys zł i wy placzecie ze wlącznik swiateł 300zł kosztuje, macie przeloty po 400tys i sie dziwicie jeszcze

To sobie kup nowy panel klimatronica w salonie Audi. Powodzenia, tylko idź z kimś od Providenta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...