Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana wysokotonowych ,na jakie?


marcuso86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam ori nagłośnienie z radiem concert. Jeśli chodzi o tony niskie to nie mam zastrzeżeń, jeśli zaś chodzi o tony wysokie to jest to wg mnie pomylka. Glośniki wysokotonowe są dla mnie koszmarne ,strasznie kują w uszy przy głośnieszym słuchaniu, poprostu bardzo ostro graja. Tak wiec chcialbym je zmienic tylko na jakie zeby wszystko ładnie spasowalo w miejsce ori?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze trzeba wymienic 4 wiec na całość moge przeznaczyć 200zł

GMS-25C BLACK

http://allegro.pl/gms-25c-black-glosniki-wysokotonowe-jedwab-i1227853428.html

Zamykasz się w budżecie i zostanie na dobrą flaszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie mają te GMS do HERTZ DT 16 bo przedział cenowy podobny. Pytam bo kompletnie sie w tym nie orientuje a chciał bym zaznać w swoim aucie troszke jakości a przedewszystkim żeby nie raniły moich uszu. Tak czy inaczej jak to wygląda z montażem? Dużo jest rzeźbienia zeby wsadzić inne wysokotonowe w miejsce ori. I jak to wygląda z zwrotnicą, czy ori głośniki mają jedną zwrotnice do niskotonowego i wysokotonowego czy przy kazdym głośniku osobno (wtedy trzeba by zastosować zakupioną z zestawu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT16 sypią piachem dużo bardziej od gms'ów.

Wymiana tweeterów nie jest skomplikowana. Napewno trzeba będzie troszkę przerobić mocowania, ale to żaden kłopot.

W ori systemie filtrowany jest jedynie tweeter i na każdą sztukę przypada jeden kondziołek (filtr I-rzędu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...