rysiuu

Pasjonat
 • Zawartość

  505
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O rysiuu

  Auto

  • Model
   80 B3
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   1986
  • Silnik
   1.2 TFSI
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON
  1. Nie ma takiego analogowego sygnału w B6, B7, B8 i nawet w przyszłościowym B18 się nie pojawi. Remote leci po CANie. Możesz: -zastosować konwerter RCA, który ma w sobie odpowiedni układ, który podaje +12 tylko w momencie pojawienia się sygnału głośnikowego; Hollywood HLC-3 Konwerter sygnałowy GŁ/RCA Hollywood HLC-3 2x50W (3805442068) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - dać elektronikowi radio w celu wyciągnięcia takiego sygnału z płyty PCB radia. - zamówić u elektronika sam układ (taki jak w HLC-3) Nie wiem jak w B8, ale w B6,B7 - jednostka RNS-E nawet będąc wyłączoną podaje sygnał na głośniki w chwili otwarcia drzwi (na ok kilkanaście sekund), co automatycznie powoduje włączenie wzmacniacza/wzmacniaczy
  2. rysiuu

   Z g.... bata nie ukręcisz. Przy wyższych preferencjach niż statystyczny Kowalski, fabryczny system w całości trzeba zbudować od nowa.
  3. Na pewno "deski" zagrają lepiej pod tym GM niż pod końcówką radia
  4. Jeśli chcesz dobrze wydać 150zł... ...zabierz dziewczynę do kina, a potem na kolację.
  5. rysiuu

   4szt gms 07 i zamykasz się w budżecie
  6. rysiuu

   Jeśli wyraz "wprowadziłem" = zamontowałem, to nie stosujesz żadnych konwerterów czy innych paści tylko lecisz z pionka drutami RCA. Żeby to funkcjonowało tak jak to zrozumiałem - ori przód po radiu, ori tył po ori wzmacniaczu, dołożony sub, po dołożonym wzmacniaczu, to najlepiej jest wsadzić adaptor do systemu aktywnego ISO -> miniISO, który pozostawi ci wolne złącza RCA pod nowy wzmacniacz. Przy takim manewrze odpinasz wtykę z ori suba i gra komplet z nowym subwooferem.
  7. Nad Twoim postem masz odpowiedź. Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Wybacz te "osobiste wycieczki", ale gdyby było inaczej, odpowiedział byś na pytanie, które Tobie zadałem.
  8. Przy tym wzmacniaczu (i wielu jego podobnym) dla głośnika to wsio ryba, czy każda cewka dostanie sygnał monofoniczny z osobnej końcówki mocy, czy poprzez pracujące w układzie mostkowym, kiedy to cewki zostaną spięte szeregowo/równolegle. W tym konkretnym przypadku wzmacniacz 2 kanałowy dostając sygnał mono ma na wejściu każdego z kanałów dokładnie to samo. Zmiana na wyjściu również nie ma możliwości się pojawić gdyż czułość/hpf/lpf/podbicie itd. obydwu kanałów regulowana jest jednym potencjometrem. Tu wcale nie trzeba być specjalistą, tylko wyłączyć komplikatory oraz użyć resztki szarych komórek. Dokładniej zgłębić temat pomoże ci kolega karbonek i być może napisze, gdzie chciałby się wpiąć oscyloskopem oraz co, uzyskawszy dany wynik wykonać w konsekwencji tegoż wyniku.
  9. Jesteś już całkiem blisko rozwiązania tej arcy-trudnej zagadki. Widać, że wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz, w którym kościele. Zatem proszę o odpowiedź jak ma zostać rozwiązane precyzyjne, identyczne (itp) ustawienie obydwu kanałów w tym wzmacniaczu. Forum to świetny sposób na dzielenie się wiedzą, lecz w przypadku spraw technicznych, dobrze, aby ta wiedza była poparta choć minimum praktyki.
  10. Co (biorąc pod uwagę ten konkretny przykład) stoi na przeszkodzie?
  11. Który aspekt tego wątku daje ci podejrzenia, że będzie różny dla obydwu kanałów?
  12. W tej konfiguracji najlepszy.
  13. 15ta opcja Podłącz każdą cewkę pod osobny kanał wzmacniacza, podając na wejścia sygnał monofoniczny.