Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MKII diesel :) Sprzedany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może coś jak brat mojej lubej :gwizdanie: ?

mk201.jpg

Opublikowano

kojażę tą fotę :decayed:

fajna rejestracja :gwizdanie:

Opublikowano

teraz wygląda ten golf znacznie inaczej :) przede wszystkim ma inne koła i większą glebę

Opublikowano

GILI - w przyszłym roku na majóVWce się spotkamy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mój bedzie miał takie.

Lov8i.jpg

Nie jestem,aż takim fanem,żeby 2tyś.za komplet 20letnich alu wywalać.

Te twojego szwagra fajne skręcane.

Opublikowano

Mój bedzie miał takie.

Lov8i.jpg

to jest 15"?

a opona jaka? bo chyba nie ten balon :decayed: planujesz w ogóle szeroko?

Opublikowano
  • Autor

teraz wygląda ten golf znacznie inaczej :) przede wszystkim ma inne koła i większą glebę

pewnie 13 cali.

Miałem tak,ale do ulicy 200metrów polną więc wyleciały gleba też :decayed:

Mój bedzie miał takie.

Lov8i.jpg

to jest 15"?

a opona jaka? bo chyba nie ten balon :decayed: planujesz w ogóle szeroko?

to przykładowe foto :decayed:

będzie 195/50/15,czyli akurat :)

Opublikowano

czyli trochę szeroka opona :decayed:

Opublikowano

że to niby jedzie :shocked:

Gili,wpadaj jutro na grilla do Ola,wujek Tomeks przetestuje i wystawi certyfikat :guma:

Opublikowano
  • Autor

zimowe buty są nima testów :decayed:

jak dobrze pójdzie to bedą letnie :cool1:

Opublikowano

golfina obcykana,daje rade :naughty:,fajny klasyk :good:

Opublikowano

fajny klasyk :good:

a jak coś może nie być fajne, skoro ma tedeika pod maską? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fele założone,jutro pewnie będą zdjęcia.

W kolejce czeka znaczek ''diesel''w gril,diody w kierunkach i podsufitka+fotele GTI :wink4:

pomyślę nad końcówką według pomysłu Lodówy[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:47_________________________________________________Z glebą będzie lepiej :wink4::decayed:

19X3A.jpg

Opublikowano
Z glebą będzie lepiej

oby :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Silnik jest jednak z Golfa 3,brałem pod uwagę rocznik,ale teraz wyszło na to,że jest to motor montowany jeszcze do trójek.

Opis już zmieniłem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

gwinta zapodać... usunać hak z tyłu i te swiecidełka z tyłu (tak wiem ze to odblaski, bo te lampy clear nie maja odbłyśników :) ) lampy tez bym zmienil na czarno czerwone helli... szyba tylna z lotką i najwazniejsze to felgi! i mozna jezdzic i sie cieszyc :)

Opublikowano
  • Autor

Te z Twojego awarta na sprzedaż?? :kox:

Opublikowano

Haha - kółko jest naprawdę mega :kox:

Opublikowano

Te z Twojego awarta na sprzedaż?? :kox:

kiedyś były, juz niestety ich nie ma...chyba gdzieś na pomorzu jeszcze są :P

ale pojawiają sie czasami na alledrogo...chodź kiedyś można bylo je częściej spotkać

nowe kosztuja jakies ~1500-1600

albo jakies bbsy rmy? :) oklepane ale ładne...

Opublikowano
  • Autor

Cały czas myślę o RM,ale są ciągle w kosmicznej cenie i do tego w 99% spawane i prostowane.

Te z Twojego awarta na sprzedaż?? :kox:

kiedyś były, juz niestety ich nie ma...chyba gdzieś na pomorzu jeszcze są :P

ale pojawiają sie czasami na alledrogo...chodź kiedyś można bylo je częściej spotkać

nowe kosztuja jakies ~1500-1600

Jak się nazywa dokładnie ta felga??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.