Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Hałas na wstecznym


snajper007

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ruszaniu na wstecznym na pół sprzęgle słychać wyraźne chrobotanie. A po całkowitym puszczeniu sprzęgła jest mocne uderzenie, na mokrej trawie przy próbie zerwania. Dodam jeszcze że chrobotanie słychać podczas nagłego hamowania silnikiem a czasami też uderzenie.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:26_________________________________________________a dwumas może mieć takie objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ruszaniu na wstecznym na pół sprzęgle słychać wyraźne chrobotanie. A po całkowitym puszczeniu sprzęgła jest mocne uderzenie, na mokrej trawie przy próbie zerwania. Dodam jeszcze że chrobotanie słychać podczas nagłego hamowania silnikiem a czasami też uderzenie.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:26_________________________________________________a dwumas może mieć takie objawy?

oczywiscie, że dwumas może dawać takie objawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka lemfordera 140zł

Jak rozumiem sama poduszka bez łapy.

Sam wymieniałeś? Duzo z tym zabawy?

A hałas występował u ciebie tylko na wstecznym biegu? Bo ja mam podobny efekt na jedynce, na wstecznym cisza. Wymieniony mkompletny dwumas, robiona skrzynia i dalej rzęzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona sama poduszka. Ja nie robiłem bo nie mam podnośnika ale nie ma z tym dużo roboty. Jeszcze dokładnie nie sprawdzałem czy przestało chrobotać przy hamowaniu silnikiem ale na wstecznym cisza. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka lemfordera 140zł

Strasznie tania ta poduszka:) Wymienialem ostatnio kumplowi B6 awx 5biegów i kosztowala ok. 220zl

Objawy identyczne - stukanie przy ruszaniu przod i tyl oraz przy szybkiej zmianie biegów.

Roboty na 30 min z wymiana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...