Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] turbo od AWX - przelotka z szybkozlaczki- skad wziac??


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nadaje sie do "kupie" bo z mila checia bym szybciutko nabyl takowa przelotke co by do AJM zaadaptowac turbo z AWX, ale pytanie gdzie??

CTV sie wakacjuje, to dopiero w przyszlym tygodniu...

Jeszcze pytanko do Rogala - korekte programu trzeba bedzie robic, czy poleci na tym sofcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nadaje sie do "kupie" bo z mila checia bym szybciutko nabyl takowa przelotke co by do AJM zaadaptowac turbo z AWX, ale pytanie gdzie??

CTV sie wakacjuje, to dopiero w przyszlym tygodniu...

Jeszcze pytanko do Rogala - korekte programu trzeba bedzie robic, czy poleci na tym sofcie??

w AJM seryjnie siedzi takie samo turbulum jak w AFN/AVG wiec i przelotka jest taka sama jak do AFN/AVG... a dostac ja mozna u klubowego chipsmachera ... ;) przynajmniej ja u niego taka nabyłem .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kontakt z naszym klubowym tunerem jest dzis niestety dosc utrudniony, ale bede sie staral.....[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 15:22 _________________________________________________Wiela taka przyjemnosc - na PW jesli mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłanczam się pod wątek.

Mam AFN z chipem ok 147 km mam zamiar zmienić turbinę " lub zregenerować starą , - zacinające się kierownice".

W zwiąku z tym zastanawiałem się nad zmianą turbiny od AWX.

Stąd kila pytań.

1. Co do przejściówki z fi 50 na fi 40 to u kogo można kupić " trochę jaśniej"

2. Czy będę musiał zmieniać oprogramowanie od turbiny (nie zależy mi na dalszym wzroście mocy )

3. Czy w związku z zmianą mogą pojawić się jakiś efekty uboczne, jak się zmieni praca silnika, czy lepiej będzie ciągnął od dołu, czy bądzie miał większy moment bezwładności ??

:mysli::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...