Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Szarpanie silnikiem


alexio21

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj więcej szczegółów. Jakieś okoliczności ? nie wiem jak pada deszcz czy niezależnie od warunków? na zimnym silniku czy na ciepłym też? ma na to wpływ jakieś szczególne zachowanie kierowcy? (ostrzejsze dodanie gazu na przykład). kiedy wymieniane były filtry? itd itp. Wszystkie szczegóły mogą być istotne. Nie działo się wcześniej nic co mogłoby spowodować problemy z autem? (tankowanie na gorszej stacji, cokolwiek)

Może masz jakieś zabezpieczenie w samochodzie, które szwankuje i zaczyna mieszać komputerowi próbując odciąć zapłon?

A tak wogóle to najprościej będzie poszukać VAG i diagnozować profesjonalnie a nie z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem czujnik stopu hamulca.....dziś po przejechaniu 20km na suchej nawierzchni i przy spokojnej jeździe zaczął się ten problem.

Filtru paliwa jeszcze nie wymieniałem,za to wymieniłem filtr powietrza,auto mam od maja.....ja się obawiam że to pompa lub wtryski,mam nadzieje że się mylę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem czujnik stopu hamulca.....dziś po przejechaniu 20km na suchej nawierzchni i przy spokojnej jeździe zaczął się ten problem.

Filtru paliwa jeszcze nie wymieniałem,za to wymieniłem filtr powietrza,auto mam od maja.....ja się obawiam że to pompa lub wtryski,mam nadzieje że się mylę!

Sprecyzuj jaki masz w końcu silnik :tongue4:... AHU to chyba na pompie a w końcu w temacie dałeś AWX- pompowtryski 130KM :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...