Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Dźwięk jakby poszło łożysko


milasek86

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam taki problem. przy wchodzeniu w zakręty, nie ważne czy na biegu czy na luzie słychać dziwny dźwięk, jakby łożysko padło. zaczęło się od dźwięków z prawej strony, wymieniłem łożysko i zero zmian. teraz mam tak przy skrętach w prawo jak i w lewo :/ jakieś sugestie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łożyskiem jest taki problem że słyszysz go z prawej a do wymiany jest z lewej i na odwrót, hałas się niesie po aucie .A jest jakaś różnica jak skręcasz w lewo lub w prawo .Czy wtedy przestaje szumieć ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy, czasem jest to bardziej nasilone, czasem mniej. zawieszenie raczej odpada, bo sprawdzałem specjalnie a koleś na stacji powiedział ze nie ma zielonego pojęcia co to może być i mówił by jeździć... ale to denerwuje. gdy kupiłem autko było wszystko ok... później zaczęło z czasem być słychać z prawej strony... przeszło na obydwie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wtorek jade po zimowki... zobaczymy czy bedzie roznica :embarrassed:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 15:21_________________________________________________opony zmienione, żadnej różnicy nie ma ;( to chyba na szumy jestem skazany :wallbash:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:32_________________________________________________

Może zmień łożysko z drugiej strony, to trochę jak gra w lotto :confused4:.

w koncu zmienilem... po problemie :> wreszcie slysze wyraznie siliczek jak pracuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...