Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Padła skrzynia biegów


adrianito1

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja sie doczekałem padła mi skrzynia biegów słyszałem ze w Warszawie jest jakaś firma handlująca uzytymi skrzyniami biegów ma ktoś może jakieś blizsze namiary lub informacje na ten temat? Albo moze ktoś by mi pomógł w znalezeniu odpowiedniej skrzynki bo obszukałem okoliczne szroty i handlarzyków lecz bez zadnych rezultatów :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś w okolicach wawy nie znalazł to na śląsku jest firma sprowadzająca i hamduląca silnikami i skrzyniami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by co to zgłosze się po namiary choć może coś sie trafi w mazowieckim. Mam jeszcze pytanko do bardziej obeznanych forumowiczów czy skrzynia biegów z takiego samego silnika jak mój tylko z roku 99 bedzie pasowała do rocznika 95 czy musi być to konkretny rocznik, i drógie pytanie czy numery na skrzyni są bardzo ważne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Piotra skargi jest koleś co remontuje skrzynie biegów.

Kiedyś z nim gadałem o swojej skrzyni...

Jutro rano wyślę telefon (mam w pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czekam na numer :) a i jeszcze jedno,bo znalazłem skrzynie z oznakowaniem CPC odpowiadającą silnikowi 1Z na mojej skrzyni jest CPC07045 zas na znalezisku CPC25063 czy te dalsze cyfry maja jakieś znaczenie czy tylko oznakowanie literowe musi sie zgadzać ?? Czekam na szybką odpowiedz bo jutro bym się po nią wybrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rant:

Nie moge znaleźć tego telefonu :rant:

za duży pier(akljsdfnhsdlakdj) mam na biurku i w papierach

ale pamiętam jak ten numer naszedłem

wyszukałem w necie AUTO JÓZEFÓW http://www.autojozefow.pl/ i tam zadzwoniłem. Powiedzieli mi źe manualnych nie robią ale fajny facet z którym gadałem,

i on przekierował mnie do fachowca na Piotra Skargi (telefon podał z głowy więc chyba kooperują)

Co do oznaczenia skrzyni to się nie znam najlepiej dotrzyj do fachowca ni niech on się wypowie

(mnie mówił że skrzynia musi być taka sama a mnie Twoje oznaczenia podpowiadają że jest to taka sam skrzynia tylko inna seria... ale pewności nie ma)

pogrzebałem troche w necie

i oto: http://www.9494.pl/9.html?f=138721

Serwis Auto Rama

Piotra Skargi 62,

03-516 WARSZAWA

tel. 0501270099, 022-6798805

tel. 0503042638

fax. 022-6798805

e-mail: [email protected]

www.rembielinski.pl

Jesteśmy Firmą działającą w branży samochodowej od 30 lat.

Naszą specjalizacją są samochody z grupy Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz automatyczne skrzynie biegów - do samochodów z całego świata.

W naszej Firmie znajdą Państwo fachową pomoc z zakresu :

- silników TDi , SDi, TD, benzynowe i inne

- manualne i automatyczne skrzynie biegów.

- głowice, sprzęgła, turbiny, pompy wtryskowe,

- wspomagania, przeguby, rozruszniki, alternatory,

- elektronika samochodowa,

- elektromechanika samochodowa

- turbiny (sprężarki) - do samochodów z całego świata.

zaznaczam że o firmie nic nie wiem i trzeba by ich sprawdzić... wkońcu to skrzynia..[br]Dopisany: 01 Październik 2007, 14:46 _________________________________________________Napisz jak Ci poszło...

Ponadto jestem żywo zinteresowany opinią o tym zakładzie.

Mój synchronizator jest do wymiany i boje sie oddać skrzynie patałachom jakich wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...