Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PZU najlepsze?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zapytanie czy ktos sie ostatnio ubezpieczal w pzu przez neta lub telefon bo zonie kupilem nowy samochod a ze nie miala zadnych znizek to liczylem sie z tym ze ubezpieczenie troche wyjdzie, pojechalem do znajomego agenta ubezpieczeniowego no i tak jak myslalem oc plus ac w najlepszej opcji (gdzie oc bylo z jednej ac z innej firmy) wyszlo 3100 , chociaz z reguly oferty byly na jakies 4000-5000 tys (ubezpieczenie samochodu na 60000tys). No ale grzebalem jeszcze po internecie , przeczesalem te wszystkie axy linki4 itp no i faktycznie mniej niz tez 3000 nie bylo opcji. Jak mocno sie zdziwilem kiedy przez przypadek zrobilem kalkulacje na stronie pzu i wyszlo mi 1800 !! . przeczytalem warunki , jak na moje amatorskie oko to podobne jak wszedzie indziej, dzownie na infolinie oni ta cene potwierdzaja pytam babki ale tak wlasciwie to gdzie jest haczyk , ona ze nie ma takowego nigdzie i wlasciwie o co mi chodzi. Czyzby Pzu bylo najbardziej kokurencyjna firma na rynku w tym momencie ? czy jest cos o czym nie wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego szachu71 powiedz mi w takim razie jeszcze jedno , auto chce ubezpieczyc tak jak mowilm na 60 tys, w warunkach macie napisane ze ubezpieczenie powyzej 50 tys potrzebne sa dwa zabezpieczenia , auto jest nowe z salonu i ma tylko imobilizer. auto alarm moge zalozyc w serwisie ale to mnie wyjdzie prawie 4 tys , jakbym chcial cos zrobic na wlasna reke to trace gwarancje na samochod. mozna to jakos obejsc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego szachu71 powiedz mi w takim razie jeszcze jedno , auto chce ubezpieczyc tak jak mowilm na 60 tys, w warunkach macie napisane ze ubezpieczenie powyzej 50 tys potrzebne sa dwa zabezpieczenia , auto jest nowe z salonu i ma tylko imobilizer. auto alarm moge zalozyc w serwisie ale to mnie wyjdzie prawie 4 tys , jakbym chcial cos zrobic na wlasna reke to trace gwarancje na samochod. mozna to jakos obejsc ?

Kup blokadę na kierownicę i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warunkach jest ze musi byc alaram[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 17:44_________________________________________________nowe auto z salonu i bez alarmu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym dziwnego ??[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 17:48_________________________________________________no nie pisze tam chyba nic o alarmie tylko o dwoch zabezpieczeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi kolego szachu71 jakbym chciał AC na moje auto (profil) mam zabezpieczenia : immo + alarm + dodatkowe zabezpieczenie ( alarm + zabezpieczenie montowane prywatnie) czy takie coś podchodzi pod warunki AC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie mamy przyjete ze alarm + dodatkowe zabezpieczenie , wszystko zalezy od agenta ktory zrobi ci ubezpieczenie, my musimy miec zgode odgorna ale ogolem dwa atestowane zabezpieczenia sa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak takie cos podejdzie tak jak pisalem wyzej alarm + cos jest ok

ogolem jak jade do klienta i widze ze jest alarm i immo. to robie Ac jeszcze nie zdazylo mi sie zeby kierownik odmowil przyjecia zabezpieczenia jakiegos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra tylko ze ja to ubezpieczenie kupilem przez neta juz zaplacilem i kobieta przez tel zatwierdzila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git :) najwazniejsze to dwa zabezpieczenia nam klada nacisk na alarm i tak jak pisalem ja sie jeszczze nie spotkalem z odmowa zazwyczja mam doczynienia z : alarm plus cos i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jestem agentem ubezpieczeniowym pzu , zgadza sie w chwili obecnej mamy mega promocje na ac,oc,nnw zadnych haczykow niema :)

A można wiedzieć kolego co to za promocja? :-)

podobno kiedyś pzu przenosiło zniżki z OC na AC? A teraz co jest ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej jest ta promocja znizki z oc przechodza na Ac, dodatkowo przy zawieraniu umowy mozna uzyskac dodatkowe znizki na Oc *dotyczy zawarcia nowej umowy z pzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się brałem teraz pełny pakiet w PZU dla A6 C6 2.7 TDI 2005 rok i pełny pakiet na rok wyszedł 2360 zł z rozszerzoną Auto Pomocą na Polskę i zagranicę z auto szybą, AC na 55 000 zł z czego samo OC w tej promocji wyszło ponad 400 zł za pojemność 2.7 więc naprawdę dobra oferta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audi wycenione na 40.000 i za OC AC NW zapłaciłem 3600 za rok. full opcja, zniżka OC 60%, AC 20%. oprócz tego mam chałupę też w PZU (600 PLN). ale przynajmniej spię spokojnie. w przyszłym roku będę się już ostro targował z moją Panią Agent skoro są takie promocje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje jest z max zniżkami na OC i AC i promocja na OC jest chyba tylko dla nowych klientów. Za rok pewnie OC już więcej wyjdzie ale to się później pomartwimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...