Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 - czujnik zapięcia pasów


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wykonałem kodowanie licznika 17 z 01140 na 03140, czyli chcę żeby autko przypomianło mi o niezapiętych pasach bezpieczeństwach. Jak to zrobiłem??

17->07 i tam są trzy pola;

Software coding i to pole zmieniałem, resztę zostawiłem bez zmian.

Efekty są takie że pojawiła mi się kontrolka niezapiętych pasów gdy przekręcam kluczyk (czyli sam zegar działa i kodowanie przebiegło prawidłowo), jednak po chwili gaśnie i nie reaguje na polecenia z pasów (w sensie czy są zapięte czy nie to kontrolka i tak się nie zapala), dlaczego??

Może kodowanie można zrobić ale jest jeszcze potrzebny jakiś czujnik przy pasach i niektóre autka tego czujnika nie posiadają??

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:35_________________________________________________POST do usunięcia, potrzebne są pasy z mikroprzełącznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dorwałeś może to zapięcie z mikroprzełącznikiem? ja szukam już długo i nie moge zlaleśc moze ktos ma numer ori ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy audi A6, nie mam przy sobie etki żeby podać Ci do A4, ale do A6 jest taki 4B0 857 755 P - z czujnikiem od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to samo , ja już znalazłem pasuje, nowy kosztuje 250zł , część jest niedostępna, a używkę cieżko kupić bo razem z fotelami sprzedają i żadko to występuje...samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...