-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Powitać koledzy, po długiej przerwie 2006-2018 Audi A4 B5 było :-) a teraz 2020 powrót znowu do marki i to aż 2sztuki :-) do zobaczenia na spotach :-)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam wszystkich po długiej nieobecności ? ostatnio sprzedałem moje A4 B5 1.6 sedan 13 lat w jednych rękach ..... ponad 40tys zł wpakowane ale też 13 lat to długi czas, ponad 300 tys km zrobiłem nią sam osobiście a miała zapewne cofnięty licznik przez handlarza, teraz się skusiłem przejściowo na nowe auto marki nie niemieckiej i jest fajnie, cicho, szybko i bajery itp...ale mam nieodparte wrażenie że stara B5 dawał wrażenie większej solidności i stabilności w ekstremalnych sytuacjach, tak samo w a4 wszystko na śrubach jakieś podkładki gumki do tapicerki a w nowym aucie wszystko plastik szitowy na zatrzaski ? i szukam teraz B6 kombi ew B9kmbi lub C5/C6 jak by ktoś coś z klubu sprzedawał dajcie znać ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Torche mnie tu nie było :-) gdzie teraz solidnie przyciemniaja szyby w RZ? koło przemysłowej niestety odpada coś im jakość padła
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a można jeszcze zajechać B5 ? z przebiegiem 600 tys km :-)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ciemny sedan B6 z ramkami , dziś na ul. Cichej :-) nie byłem pewny czy to ty dopiero potem patrze naklejka i twarz skojarzyłem ..... pozdro z Corsy :-)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam, się właśnie zastanawiałem któż to :-)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy szukam jakiś opon 225/45R17 zima lub lato mogą być prawie łyse tylko bez wybrzurzeń, chce na chwilę pojezdzić na nowych felgach zanim kupie do nich normalne opony bo nie jestem pewny jak spasują a na tych nie mam dwóch opon a dwie sa takie ze strach 30km.h jechać... poratował by ktoś chetnie odkupie takie oponki (u wulkanizatorów chcą tyle za 2mm popękane ..jak za używki idealne)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Mieszkałem na Nowym Miescie 7 lat..... co jakiś czas się coś działo z autami z innymi rejestracjami niz RZ nawet RZE nie oszczedzali ...az trafili na moje i sąsiada.... potem tylko sąsiad zrobił akcje obrysowania każdej hondy... kazdego golfa III itp aut uzywanych przez lokalną górniarzeie (nie trudno było wyłapać ich autaO) i ilez było płaczu na osiedlu..policji itp ale nitk nic nie widział..... ale od wtedy spokoj się zrobił.....co oznacz tylko jedno .... ze to oni robili rozpierdol.....
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
W czwartek po 15 na trasie w okolicach Auchana widziany slimaczek89rz się do ruchu włączał ja leciałem A3 czarną tylko nie byłem pewny czy to ty :-) a w piątek po 15 w Zgłobniu A3 czerwone z ramkami A4 Klubu ? to ktoś od nas?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzwon do 530 430 666 ja u niego robie grubsze rzeczy Dzięki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kupiłem właśnie starszą A3 1.9TDI i muszę zrobić rozrząd i wymienić uszczelniacz na wale od strony rozrządu, kogo polecacie w Rzeszowie? bo jeżdżę po rożnych mechanikach i podejście do tematu mnie rozwala ...rozrząd wymienią ale uszczelniacza już nie... (mimo ze cały rozrząd się ściąga przy pasku i przy wymianie tego uszczelniacza)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
czwartek przed świętami w Sanoku na parkingu koło Majstra czerwona B5 sedan z naklejką klubowa RBR ....YY
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to beda jakieś a4? bo ja tez chyba przyjade jeepkiem- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może dojade w końcu to bedzie jeszcze jedno zabytkowe B5 :-) hehe - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE