Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak ustawić kierownicę po wymontowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Panowie wykręcałem kierownicę a teraz mam problem z jej ponownym montażem, jak zrobić żeby była prosto ustawiona, bo teraz gdy jadę prosto ona jest trochę skręcona. nie wiem jak idealnie ustawić koła żeby kierę założyć prosto :mysli:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 12:57_________________________________________________a może są gdzieś jakiej znaki żeby to ustawić

Opublikowano

Przed zdjęciem mogłeś zaznaczyć a teraz to koła na prosto

i próbuj

Opublikowano
  • Autor

Przed zdjęciem mogłeś zaznaczyć a teraz to koła na prosto

i próbuj

właśnie zaznaczyłem ale tylko taśmę i kierownicę żeby były w jednym położeniu :wallbash: ale jak idealnie ustawić koła prosto zawsze jest albo w jedną albo w drugą stronę za bardzo przestawione i dalej wychodzi że kiera krzywo :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Załóż kierownicę i jak będzie minimalenie krzywo przestawiaj do skutku.

nie dokręcaj śruby bo to bez sensu

Opublikowano
  • Autor

Załóż kierownicę i jak będzie minimalenie krzywo przestawiaj do skutku.

nie dokręcaj śruby bo to bez sensu

tylko luzować tak?

Opublikowano

Załóż kierownicę i jak będzie minimalenie krzywo przestawiaj do skutku.

nie dokręcaj śruby bo to bez sensu

tylko luzować tak?

tak

Opublikowano

Zaznacz markerem potem zdejmij i przesuń jeden ząbek.

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się że ustawione. jak wyjadę to sprawdzę czy jest oki. Dzięki :good:

a tak z innej beczki jak zdemontować tylną osłonę słupka co idzie pod skosem przy szybie w sedanie?

Opublikowano

te plastiki kolo malej szybki montowane są na zatrzaski, musisz pociągnąć energicznie tylko nie za mocno żebyś nie połamał :)

Opublikowano

przed zdjęciem tej osłony ze słupka najlepiej jest zdjąć półkę z tyłu, zmniejsza to szanse połamania i dostęp łatwiejszy :hi:

Opublikowano

Wybacz, że się czepiam, ale trudno się powstrzymać :kox:

przed zdjęciem tej osłony ze słubka najlepiej jest zdjąć półkę z tyłu, zmniejsza to szanse połamania i dostęp łatwiejszy :hi:

Piszę poprawnie po polsku

A żeby nie było off, to mniejsze ryzyko, że pęknie jak plastyk jest cieplejszy, czyli np. ogrzany suszarka (jeśli jest na zewnątrz taka pogoda jak teraz ) ;)

Opublikowano

ahh.... :decayed: staram się :gwizdanie: Zgadza się najlepiej jak jest ciepło, lecz radze zdejmować tylną półkę :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.