Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C6 poziomowanie lamp


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może to nie tyczy się A4 ale A6 C6.. ale zasada pewnie mniej więcej taka sama :)

A więc przechodząc do sedna mam w swojej A6 bi-xenony skretne. Zaraz po kupnie zauwazylem ze co jakis czas lewa lampa(kierwocy) bije w dol i swieci bardzo blisko samochodu. Czasem bylo ok .

Wymienilem lampy na te z MY 2010 z ledami. Problem nie ustapil.. A mianowicie co zauwazylem to ze jak odpalam auto to prawa lampa sie poziomuje gora dol natomiast lewa stoi i zero reakcji. Raz na jakis czas przepoziomuje sie i swieci normalnie, ale to bardzo rzadko.

VAG żadnego błędu nie wywala..

W czym może być problem? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad kupiłeś lampy?? moze sa z jakiegos auta powypadkowego i po uderzeniu od wstrząsu coś w lampie poszło.

Ps. Widziałem twoje autko na Forum A6 kozak jakich mało :kox: pełne wyposażenie, najbogatsze jakie widziałem, normalnie czapki z głów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad kupiłeś lampy?? moze sa z jakiegos auta powypadkowego i po uderzeniu od wstrząsu coś w lampie poszło.

Ps. Widziałem twoje autko na Forum A6 kozak jakich mało :kox: pełne wyposażenie, najbogatsze jakie widziałem, normalnie czapki z głów :hi:

Nie nie, na poprzednich lampach tak samo było więc wykluczone, że coś od wstrząsu..

Dziękuje bardzo za miłą opinie, choć do pełnej opcji troszkie niestety brakuje :wink4::embarrassed::rolleyes:

dziwne :mysli: brak bledow na Vagu , pewnie i nastawy podstawowe reflektora robiles .

Moze silniczek sprawdz :cool1:

W kanale 55 xenon range robiłem output tests .

Po testach moge stwierdzić, żę: Lampy skręcają w lewo i w prawo.. Prawa też się podnosi i obniża.. A niestety przy podnoszeniu i obniżaniu lewa stoi bezczynnie. Ale w boki idzie , kwestia tylko ruchu góra dół..

Nie wiem o co chodzi już.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...