Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem ze zmieniarką rozwiązanie CD00 ERR


Rogu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Orientuje sie ktos czy jest jakis konkretny bezpiecznik odpowiedzialny za zmieniarke?? Pytam sie bo mialem ostatnio taka sytuacje, slucham muzyki z CD i po przycisnieciu zmiany plyty nagle wyskoczyl blad CD00 ERR to poszedlem do bagaznika zobaczyc co i jak a tam nawet nie mozna kasety z plytami wyciagnac bo nie reaguje na przycisk wysuniecia :/

Ma ktos pomysl co i jak?? spalilo sie dziadostwo czy co?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi ze nie :no: bo u mnie nic nie reaguje, nawet plyt nie mam jak wyciagnac :confused4:

wyglada calkiem jakby nie bylo pradu na niej, ale nie mam jak dzisiaj sprawdzic. A przestala dzilac przy przelaczaniu plyty wiec moze sie cos wtedy przepalilo, no ale znowu tak ze wogole nie regauje to nie wiem... ;([br]Dopisany: 28 Październik 2010, 02:17_________________________________________________Wszystko jest już jasne! :cool1:

Jeżeli komuś kiedykolwiek pokaże się komunikat CD00 ERR i zmieniarka przestanie odpowiadac wystarczy wziąć kartę bankomatową, albo bezpieczniej jakąś na punkty z orlenu itp żeby nie porysować bankomatowej. Otwieramy zmieniarke tak jak byśmy chcieli wyciągnąć kasetę i wkładamy kartę pod kasetę, powinna wyskoczyć(nic na siłę żeby nie uszkodzić, znaleźć dobry punkt i lekko sama wyskoczy). Jak wyciągniemy kasetę naciskamy przycisk wyciągnięcia dla pewności że działa (powinien sie zaświecić i ruszać mechanizmem) :wink4:

Mam nadzieję że to pomoże jeśli jeszcze ktoś się z tym spotka. :wink4:

zdjcie00441.jpg

zdjcie0045y.jpg

zdjcie0046n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...