Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pomoc w kupnie radyjka Alpine IDA-X311RR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie podoba mi się to radyjko http://allegro.pl/alpine-ida-x311rr-ida-x311-usb-pakiet-5-gratisow-i1290261159.html i przed kupnem chciałbym się zapytac czy ktos z was ma takowe radyjko ?

Mam jeszcze pytanko jeśli ktos ma to jak ono gra z ori głośnikami nie jestem jakimś melomanem ale chciałbym aby fajnie grało w mojej A4 .

Pozdrawiam wszyskich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem bratu w e38 i gra bardzo fajnie wszystko zależy skąd masz muzyke z grana czyli od jakósci mp3. Pendrive 8GB i lecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam bo namówiłem już kilku kolegów na ten model i są bardzo zadowoleni, oczywiście najlepsza jakoś leci z Ipoda poprzez kabel Full Speed (KCE-433iV) który jest w zestawie :)

Są wyższe modele ale w nich nie zdejmuje się całego panelu bo jest wyświetlacz Bio-lite i trochę to ryzykowny manewr tej firmy bo jest radio wtedy widoczne co się wiąże z późniejszą kradzieżą radia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich.

Po wczorajszych poszukiwaniach radyjka i wizycie dzisiejszej w sklepie car audio i po długiej rozmowie z właścicelem wybór padł na to radyjko JVC KD-R601.Muszę wam powiedziec że naprawdę fajny zakup. Kolorystyka podswietlenia prawie identyczna jak w Audi a i odbiór na ori głośnikach super .

Wszystkim co mi podpowiadali dzięki :hi:

Ps a może ma ktoś z was takiego JVC z instrukcją po polsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...