Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gril ok

lampy weź poliftowe i najwyżej pomalujesz odbłyśniki, chociaż pojawiły się półczarne valeo chyba na allegro i ostatnio na żywo je widziałem i było całkiem całkiem :wink4:

zderzaki i progi tylko nie rób fast&furious :decayed:

i lustrko najlepiej prawe z angola zapodaj :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie no, nie będę wiochy robił he he

Może coś w stylu S lub RS, tak żeby to ładnie wyglądało

Te lampy valeo są bardzo podobne do moich, tylko że są z kierunkami

Opublikowano

a bo ty masz już soczewkę. to nie wiem czy jest aż tak bardzo potrzeba zamiana na fl :wink4:

ogarnij lepiej ten tył

Opublikowano

Nie no, nie będę wiochy robił he he

Może coś w stylu S lub RS, tak żeby to ładnie wyglądało

Te lampy valeo są bardzo podobne do moich, tylko że są z kierunkami

wystaw te lampki na sprzedaż, i zapisz się na grupówkę na lampy zespolone, to jeszcze na tym zarobisz, potem rozkleisz lampy, maźniesz na czarno, skleisz spowrotem i bedzie lala :good:, co do tyu to lampki masz eleganckie czarne DEPO, u Krychy, za śmieszne pieniądze, a wyglądają znacznie lepiej niż te obecne :wink4:, zdesiu tył, to odrazu bym w Eskowy przyatakował :good:

Opublikowano

tylne lampy zmienię na Red White,

a co myślicie o takich dymionych?

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-95-01-black-smoke-dymione-i1296244256.html

takie właśnie ma Krycha na sprzedaż :wink4:, za 220zł :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168971.0

Opublikowano
  • Autor

A te przednie za ile $?

Tamte to wystawie na pewno na allegro, mają nie cały rok więc myślę że trochę za nie dostanę

Opublikowano

coś chyba koło 370zł, mają chłopaki przy grupówce ustalone :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Masz może link do tych przednich lamp?

Opublikowano
  • Autor

Te same co moje tylko ja mam nie zespolone hmm... to może nie opłaca się wymieniać?

A czym je malować?

Opublikowano

Te same co moje tylko ja mam nie zespolone hmm... to może nie opłaca się wymieniać?

A czym je malować?

najpierw zmatowić a potem spray :wink4:, zespolone wygladają dużo lepiej wg mnie :wink4:, a mówię ci że jeszcze na tym zarobisz, bo nie zespolone chodzą w większych pieniądzach, bo pasują p&p, a w zespolonych trzeba delikatnie błotnik podciąć :good:

Opublikowano
  • Autor

A to nie ma tam jakiegoś dużego cięcia przy tych zespolonych?

A jak jest ze zderzakami od S lub RS? pasują bez problemu?

Opublikowano

A to nie ma tam jakiegoś dużego cięcia przy tych zespolonych?

A jak jest ze zderzakami od S lub RS? pasują bez problemu?

od S pasuje, ale od RS trzeba zwężać trochę. Bynajmniej przednie, nie wiem jak z tylnymi, napewno od RS nie podpasi.

tutaj masz temat o lampach: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0 :good:

Opublikowano
  • Autor

o super :good:

to jednak zmienie lampy, a z tym malowaniem błotnika po szlifowaniu, to jak dobrać kolor najlepiej?

Opublikowano

Widzę że zaprezentowałeś swoją audiole :naughty:

Tak jak chłopaki pisali, ogarnij ten tył i będzie dużo lepiej.

Plany jak najbardziej :good:

Tylne lampy dobrze mi znane tylko w ciemniejszej odmianie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:11_________________________________________________

o super :good:

to jednak zmienie lampy, a z tym malowaniem błotnika po szlifowaniu, to jak dobrać kolor najlepiej?

Po kodzie, a jak chciałeś inaczej :?:

Opublikowano
  • Autor

na tył to zastanawiam się między zwykłymi red white a tymi dymionymi.

moze lepsze dymione jeśli i z przodu mają być czarne?

Opublikowano

na tył to zastanawiam się między zwykłymi red white a tymi dymionymi.

moze lepsze dymione jeśli i z przodu mają być czarne?

Bierz ledy takie jak u mnie, nawet się nie zastanawiaj :gwizdanie:

Ja kilkadziesiąt modeli przerabiałem i nic nie ma ciekawego, jak jedna rzecz (element) denerwował w jednych to innych w drugich lampach.

Wiadomo każdy ma inny gust, ja wybrałem te co mam i wg mnie nie ma lepszego na dzisiaj modelu lamp.

Opublikowano
  • Autor

:good:

teraz to nie wiem co mam kupować he he

cały tłumik wymieniałeś czy tylko końcówkę?

Opublikowano

:good:

teraz to nie wiem co mam kupować he he

cały tłumik wymieniałeś czy tylko końcówkę?

Z powrotem kupiłem ori cały tłumik końcowy do 2.6 a później zamówiłem z katalogu końcówki ultera, wszystko opisałem na 1 stronie mojego tematu :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.