Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działają szyby po przekładce


anulkatomus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie leży przyczyna problemu, otóż po przekładce anglika na Europe musiałem przeprowadzić wszystkie kostki instalacji z lewej na prawa stronę, włącznie z instalacja drzwi. Teraz po podłączeniu nie działają w ogóle opuszczanie szyb. Regulacja lusterek działa OK centralny zamek także OK a szyby zero.

Podświetlenie przycisków działa po przekątnej tzn. lewe przednie i prawe tylne pozostałe nawet się nie podświetlają. Opuszczanie zero reakcji na każdych.

co ciekawe napięcie na kostki dochodzi, bezpieczniki OK. co to za g...no sie mogło porobić?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:00_________________________________________________Nikt nic nie może podpowiedzieć? Czy jest jakiś układ sterujący tymi szybami który mógł się zepsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Sprawdzę dziś[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 17:53_________________________________________________ :blink:

nie mam takiego przekaźnika o tym nr, natomiast takie nr-y: 208, 267, 387,213,204.

Zauważyłem także że po wciśnięciu środkowego przycisku blokującego otwieranie szyb (np. dzieciom) gaśnie podświetlenie całego tego panelu czyli środkowy i 4szyb.

może macie link do schematu takiego układu to bym krok po kroku szukał zwarcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz coś ostro nie tak podłączone, musisz mieć ten przekaźnik 365 bo sprawdziłem te co podałeś i żaden nie jest od sterowania szyb. Może tam niżej on jest czyli tam głębiej schowany. Ten przycisk powinien wyłączyć podświetlenie i sterowanie tylko i wyłącznie na szyby tylne z możliwością sterowania z panelu głównego.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...