Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Szyberdach nie zamyknął się po otwarciu


lukasznh

Rekomendowane odpowiedzi

czesc jezdze audi A4 z 1995 roku sedan 1900 pojemnosc 90 koni 300 000 km przejechane mam to auto jakies 2 lata ,mam kilka problemow z nim ale taki glowny ktory stal sie wczoraj to po odsunieciu calkiem szyberdachu nie chcial sie scowac a tak tam pracowal ze az dach wyginalo.Pojechalem do kolegi po pracy ktory sie zajmuje wulkanizacja i drobnymi naprawami i po rozebraniu tapicerki jakos go zamkneli to bylo wczoraj a dzis musialem jezdzic w pracy takim obskurnym autem i jeszcze nie bylo czasu i wiedzy gdzie z tym pojechac bylem u jednego ale mowi ze musi w komputer zajzec to co to za fachowiec chcialem to naprawic a szczerze nie wiem gdzie sie z tym udac zeby dobrze solidnie zrobili a nie fuszera bo dosc mam fuszerantow.

Następnym razem zwróć uwagę na prawidłowe nazwanie tematu

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak ze kiedys miałem podobny problem w Golfie, zjeździłem kilku "fachowców" a skończyło sie w ASO i po kłopocie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Z tym że ja nie szukałem żadnych niby "fachowców". Jak ktoś ma mi zje*** robote to wole sam naprawić. A więc rozebrałem podsufitkę i sprawdziłem najpierw prowadnice. Okazało się że były zabrudzone więc wyczyściłem je, następnie nasmarowalem i po kłopocie. Złożyłem wszystko tak jak było i szyberek śmiga jak ta lala.

Pozdro :audi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...