Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] akumulator bosch silver


grzegorzxl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niestety nie piszę zbyt często za co przepraszam ale teraz muszę poradzić się Was odnośnie zakupionego akumulatora czyli tak kupiłem bosch silver 62 ah / 480 A taki mi powiedzieli że wystarczy ale martwi mnie czy do diesla taki da radę kręcić w serwisie boscha twierdzą że niema klimy alarmu to da radę i mam pytanie czy napewno da radę bardzo proszę o Wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pytam bo skoro byłby za słaby to podjadę i niech wymienią skoro ich się radziłem i twierdzili że dobry będzie ale jak mówisz że wystarczy to poobserwuję co i jak dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje że troche za słaby, ale ja mam klime i alarm.

Mnie mówili w servisie że do mojego :a4fan: mniejszy jak 75ah będzie za słaby...

Swoją drogą to kiedyś awaryjnie jeździłem na aku 45 ah wyjętym z dwulitrowej benzyny i auto hulało pięknie. (lato było)

Potem mi jakiś elektryk powiedział że mój wyższy (niż w benzynie) prąd ładowania stale wzbudzał ten akumulator :drool:

Wróżył z fusów czy prawde mówił???

Z drugiej strony Bosh Silver to jest pełen wypas i powinien sobie poradzić... chyba...

http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/

na tej stronie po wpisaniu nr VIN wyskoczy ci aku z którym samochod wyjechał z fabryki... i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...