Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Na jakie opony zmienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam fele 17 na niskim nokianie 45 (zimowe) przy a4 s line niskie zawieszenie i zastanawiam sie tzn juz w sumie podjalem decyzje ze je zmianiam na cos tanszego i mniejszego, 16 cali chyba , co polecacie?

Opublikowano

dokladnie nie rozumie pytania, co mamy ci polecic :?:

ps: masz A4 B5 z 2007 roku :?: :blink:

Opublikowano
  • Autor

a4 avant z 2007

a chce zmienic 17 calowe felgi alu z oponami niskimi na 16 calowe felgi z wyzszymi oponami i sie zastanawiam nad rodzajem opony wysokoscia bo nawet jestem sklonny zalozyc 15 z opona np 65 zeby bylo przede wszystkim komfortowo i tanio:)

Opublikowano

do B7 (nie B5) to 205/60 R16, 15" bedzie troche za male

Opublikowano

Po pierwsze uzupełnij poprawnie profil bo potem ni wiadomo z czym mamy do czynienia

Po drugie:

mam fele 17 na niskim nokianie 45 (zimowe) przy a4 s line niskie zawieszenie i zastanawiam sie tzn juz w sumie podjalem decyzje ze je zmianiam na cos tanszego i mniejszego, 16 cali chyba , co polecacie?

a4 avant z 2007

a chce zmienic 17 calowe felgi alu z oponami niskimi na 16 calowe felgi z wyzszymi oponami i sie zastanawiam nad rodzajem opony wysokoscia bo nawet jestem sklonny zalozyc 15 z opona np 65 zeby bylo przede wszystkim komfortowo i tanio:)

Gratuluję zdrowego rozsądku :wallbash: ale nie chciał bym być osobą która z tobą będzie jeździć w aucie :no: Wydaje mi się że jak stać Cię na B7 to stać Cię na dobre opony a oszczędzić sobie można np na byle jakim oleju bo jak się coś spierdzieli to przynajmniej się nikogo nie zabije tylko Ciebie po portfelu trafi

Nie rozumiem takiego rozumowania

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko ze jezdze duzo opony letnie 2,5 tys, zimowe 2 tys. zmieniajac na 16 cali rocznie bedzie troszke mniej, a nie rozumiem dlaczego nie beda pasowaly, w aso powiedzieli mi tylko ze komputer moze glupiec poniewaz producent zaleca do tego modelu 17, wiec to chyba slabe aso hmm...

a tak po za tym gdzie najlepiej przeglad duzy zrobie?

Opublikowano
:chytry: 16 zima 17 lato , mysle ze to kompromis najlepszym miedzy komfortem a wgladem(16 to 205/55/16 dla a4)
Opublikowano
  • Autor

wygladac to nie musi wazne zeby bylo bezpiecznie i komfotowo bo na tym co mam teraz 17 cali i opona 45 na 225 to sie raczej kiepsko jezdzi, ewentualnie na autostradzie to jest ok, wiec dlatego moje pytanie

Opublikowano

205/55/16- zima

215/60/17 -lato mysle ze bedzies zadowolony, chociaz zaj mam na lato 225/45/17

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.