Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Huczenie od strony kierowcy (nie łozysko)


Gość pawelmail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!postanowiłem do was napisac ,poniewaz nie radze sobie z problemem który mi dostkwiera.otóz chodzi o huczenie od strony kierowcy z przodu.Ostatnio wymieniłem całe zawieszenie na nowe ,w tym poprosiłem o wymiane łozyska z tej strony gdzie mi huczało .po zmianie ,niestety huk jest dalej ,pojawia sie on przy predkosci 70-90 km/h potem tez słychac ale mniej .nie mam pojecia co to moze być ,czy moze to byc wina ze łozysko do wymiany jest drugie od strony pasazera ?wiec dlaczego huczy mi z lewej strony od kierowcy ?opony sa ok .wywazone itp.tarcze sa nowe ,klocki również .czy sadzicie ze moze to być cos w skrzyni ?prosze wszystkich o radę którzy mieli z tym problem badz znaja sie na rzeczy .Z góry dziekuje ,oraz czekam na wasze wskazówki.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede u mechanika wiec dam znac co on wynajdzie ,jaka przyczyne.[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:00_________________________________________________Witam !własnie wróciłem od mechaniora ,robilismy rozne testy itp. dziesiatki kilometrów zostały przejechane ,i co było... opony z biegiem swojego czasu sie zzabkowały i to one wyja .nawet bym sie nie spodziewał he he .takze kieszen na jakis czas uratowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...