Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lekkie stukanie od strony kierowcy


wondoł

Rekomendowane odpowiedzi

witam, problem polega na tym, że po najechaniu na którąś z dziur (o co nie trudno, na naszych drogach) , od strony kierowcy lekko stuka, niedawno robiłem przegląd i wyszedł na nim lekki luz na lewej stronie w stabilizatorze, podobno gałkę muszę wymienić - ale moje pytanie jest następujące czy ktoś miał podobne problemy i czy przypadkiem takimi objawianiami zawieszenie nie daje o sobie znać? :disgust: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, problem polega na tym, że po najechaniu na którąś z dziur (o co nie trudno, na naszych drogach) , od strony kierowcy lekko stuka, niedawno robiłem przegląd i wyszedł na nim lekki luz na lewej stronie w stabilizatorze, podobno gałkę muszę wymienić - ale moje pytanie jest następujące czy ktoś miał podobne problemy i czy przypadkiem takimi objawianiami zawieszenie nie daje o sobie znać? :disgust: ;(

To może być wszystko: któryś z wahaczy, końcówka lub łącznik.

Skoro na przeglądzie wyszedł Ci lekki luz na łączniku, najprawdopodobniej to on dostał strzała "dobijającego" i się poddał, ale pewność uzyskasz tylko po odwiedzeniu mechanika - auto na podnośnik, do góry i kontrola wszystkich elementów.

Chyba, że jesteś w stanie wykonać sobie to we własnym zakresie, ale to i tak przyda ci się osoba do pomocy, np. do pokręcenia kierownicą, żeby sprawdzić, czy nie ma luzu na końcówce drążka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogromna masa odpowiedzi na ten problem ale pierwsze trzeba przeczytać regulamin żeby wiedzieć jak się tu poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...