Treść opublikowana przez wondoł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko, to jeszcze będziemy w kontakcie jak coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam, świeci mi kontrolka AIR BAGu, czy bylaby mozliwosc zeby ktos ze spotow gliwickich, dał rade przywiez w piatek i usunąć w razie czego błedy? z góry wielkie dzieki.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B5] Lekkie stukanie od strony kierowcy
witam, problem polega na tym, że po najechaniu na którąś z dziur (o co nie trudno, na naszych drogach) , od strony kierowcy lekko stuka, niedawno robiłem przegląd i wyszedł na nim lekki luz na lewej stronie w stabilizatorze, podobno gałkę muszę wymienić - ale moje pytanie jest następujące czy ktoś miał podobne problemy i czy przypadkiem takimi objawianiami zawieszenie nie daje o sobie znać? ;(- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat Cinquecento 1997r. 700cm3 -> Audi A4 B5 1997r. Quattro- Siłownia
witam, chłopaki a jak tam z dietą? uważacie na to co jecie, czy tylko 'karkujecie'? moze ma ktoś jakiś dobry rozpis?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozumiem, że za tydzień w piątek także będzie? Od dzisiaj jestem w klubie i chętnie mógłbym wpaść za tydzień... chociaż nawet nie zapytałem, czy jako "świeżak" będe mile widziany- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, jak i również od tygodnia nowym posiadaczem AUDI A4 1.8 QUATTRO B5 1997r. +LPG. Więc myśle, że w większości swoich postów to ja będę zadawał pytania ale mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości będę również był w stanie odpowiadać na wszelakie z nich Pozdrawiam! - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE