Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gniazdo diagnostyczne


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio mam problem z połączeniem się kablem od Viaken'a. Dzisiaj odkryłem że mam uszkodzone dwa piny ;( jeden z wyłamaną jedną blaszka a drugi ze skrzywioną. Kabel łapie sygnał jak gniazdo jest wyjęte z obudowy i połączone na chama z wtyczką ale przecież nie zostawie wtyczki wiszącej na kablu. Wymieniał ktoś kiedyś piny w tym gnieździe? Bo ja mam problem z wyjęciem ich z tego plastiku a nie chce go uszkodzic. W gnieździe mam 3 piny na 4,7 i 16 kanale. Szukałem i nie spotkałem sie z takim problemem.[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 13:04_________________________________________________Pewnie ktoś mi palnie że problem banalny ale czy lepiej załatwić nową wtyczke czy bawić się i z tej piny wyciagac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lepiej załatwić nową wtyczke czy bawić się i z tej piny wyciagac?

załatw nową wtyczkę :wink4: będzie prościej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak pisałem mam piny na 4,7 i 16 kanale a chce tylko wymienić te uszkodzone piny. Próbuje znaleźć gdziekolwiek jak one wyglądają. A gdzie bym wtyczke dostał wraz z pinami? Pewnie w ASO gdzie zapłace jak za zboże :kwasny:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 15:22_________________________________________________ooo znalazłem coś takiego chyba o to chodzi http://archiwumallegro.pl/gniazdo_obd2_16pin_montazowe_iw4-1099354897.html tylko na allegro juz nie umiem znalezc takich aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj gdzieś na jakims szrocie,z jakiegoś innego auta,albo napisz w dziale "Kupię"-może akurat ktoś am i nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale juz mi się powaliło bo w juz sam nie wiem jakie gniazdo jest u mnie w roczniku 95 bo mam trzy piny czyli jedna linia K i jedna linia L oraz masa? więc czy to jest OBD2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to juz sprawa się upraszcza czyli najwygodniej bedzie kupic nowe gniazdo z pinami a tamto wypierdzielić. Dodałem wątek w dziale kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...