Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] ESP


PELE81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam taki problemik.Zapala,mi sie kontrolka od esp przy prędkości między 60km/h,a 80km/h na może 10 sekund i gaśnie.Przy mniejszej prędkości lub wiekszej nic takiego sie nie dzieje.Ciekawostka jest to ze,w/w usterka wystepuje tylko przy rozgrzanym silniku.Może ktoś wie co z tym zrobić???Podłanczałem pod vaga,ale błąd się nie zapisuje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka krotnie zapala sie gdy jade między tymi prędkościami.Nawet raz to zapaliła się i juz została dopóki nie zgasiłem auta i ponownie odpaliłem. :confused4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:11_________________________________________________może któryś z czujników jest walnięty?? :mysli:wymieniałem ostatnio tylni,bo razem z esp świeciło mi sie abs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy nie pada ci podwójny czujnik temp.... 059919501A

zwróć uwagę, czy oświecenie się kontrolki ESP nie pojawia się w momencie spadku temp na wskaźniku na tablicy.... u mnie tak było. pomagało ponowne odpalenie silnika... na jakiś czas

po wymianie na nowy ja ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na ebay...

http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=059919501A&_sacat=See-All-Categories

jezdze juz pół roku i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piszę jak było u mnie.... nie twierdzę, że na 100% będzie tak samo,

dlatego zaproponowałem byś zwrócił uwagę czy w momencie zaświecenia się nie masz wahnięcia temperatury na wskaźniku. a że spytałeś o cenę... pokazałem gdzie kupiłem swój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrócę teraz szczególną uwage.dzieki wielkie :notworthy:.napisze jak wymienie.pozdro... :hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 15:22_________________________________________________No witam.Wymieniłem ten czujnik,ale niestety problem został.Nie wiem gdzie szukać przyczyny :mysli:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...