Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek-Tylna klapa, dziwne zachowanie :/


13focus13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od 5 dni jestem posiadaczem Audi A4 1999 rocznik po lifcie 1.9 TDI 90KM Sedan, otóż mam problem związany z zamkiem tylnej klapy, mianowicie sprawa wygląda następująco:

Klapa nie reaguje na otwieranie tymi dwoma stykami w uchwycie, i tylko kluczykiem można ją otworzyć, w lewo otwieram, w prawo zamykam, lecz wówczas cała reszta drzwi, gdy otworze klapę jest zamykana centralnym, gdy zamknę klapę cała reszta zamków jest otwierana (4 drzwi) :/ nie jestem pewien czy może jakiś angielski zamek w klapie lub coś :/ pojęcia nie mam. Dodatkowo jak zdjąłem tapicerkę klapy i sprawdziłem kabelki wpięte do tych wyłączników nie ma w nich napięcia, nie wiem czy powinno być czy też nie. Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Ja mam teraz bardzo podobny problem. Udało Ci się go jakoś rozwiązać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaką masz wsadzoną pompkę centralnego zamka. Powinna być z końcówką 257B lub 257. Może padła pompka i wsadzili inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to częsta przepadłość tych mikrostików w poliftach w klapie tylnej mi już jeden siadł teraz czekam aż drógi siądzie i bedzie lipa. Odepnij kabelki od styków i zrób na nich mostek jeżeli zamek zareaguje to odpowiedz masz prostą do wymiany mikrostiki czyli w sumie całe te klamki bo chyba to nierozbieralne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klapie na klamce i na siłowniku otwierania klapy / bo ty masz po lifcie siłownik elektryczny/ napięcie powinno pokazać sie po uruchomieniu procedury otwórz/zamknij. Sprawdź najpierw nr pompki - jak pisałem wyżej- bo podejrzewam że masz wsadzoną nie taką jak trzeba. Jakąś pompke do polifta mam/ są w środku inne niż do wcześniejszych roczników/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...