Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Siatka na podłogę bagażnika ( sedan )


luukash

Rekomendowane odpowiedzi

Mając duży bagażnik z płaską powierzchnią, nie raz doświadczyłem tego, że przy ostrzejszym zakręcie wszystko po nim lata.

Pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie siatka bagażnika , pod która będzie można coś włożyć i tym samym zabezpieczyć przed lataniem po bagażniku.

Nie wiem niestety jaką kupić. Czy jakąś standardową, czy może oryginalną ?

Nie wiem też, czy haczyki w które siatka jest zaopatrzona, będą trzymały się jedynie na dywanie ponieważ nie mam haczyków w podłodze.

Jeżeli chodzi o oryginalne znalazłem coś takiego - http://allegro.pl/siatka-do-bagaznika-vw-passat-golf-audi-skoda-i1340719265.html

Uniwersalny - http://allegro.pl/siatka-rs-audi-a2-a3-a4-a5-a6-a8-coupe-tt-i1338540618.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz uchwytów do przymocowania haczyków to jak ci się mają trzymać. Ewentualnie są maty antypoślizgowe do bagażnika z tworzywa zabezpieczają też bagażnik przed zniszczeniem. Ewentualnie są takie organizery torby na różnego rodzaju pierdołki skrobaczki płyny do szyb itp mają rzep więc ładnie się trzymają niestety zakupów do nich nie włożysz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze popatrzę czy nie ma jakichś wystających plastikowych elementów o które by to jakoś można zahaczyć. Tył mam zabudowany i na ścianie są jakieś kółeczka czy inne dzyndzle. Popatrzę jeszcze i jeżeli nie to faktycznie jakąś torbę kupie ;) . nie wiele, ale nic się nie poradzi. Będzie na małe zakupy, albo jakieś fidrygałki, bo w bagażniku ogólnie oprócz parasola nie wożę nic ;p . ( Na poziomie -1 jedynie - koło , klucze, lewarek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej przyjacielu zaopatrz sie w skladany koszyk z kazdego marketu :) kosztuje pare zł. wciskasz dwa i sie trzytma jak ta lala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...