Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] jakie żarniki (xenon) do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ktos ma wątpliwości to właśnie wróciłem z wymiany i do B6 wchodzą D1S

tak wyglądają

d1s_2.jpg

w bi-x. jest D2S

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Od czasu do czasu komputer pokazuje mi komunikat "abblendlicht rechts"

Czy to znaczy, że muszę już wymienić?

Czy jeszcze trochę można pojeździć? :)

PS chodzi o xenon oczywiście.

Opublikowano
  • Autor

Witam

Od czasu do czasu komputer pokazuje mi komunikat "abblendlicht rechts"

Czy to znaczy, że muszę już wymienić?

Czy jeszcze trochę można pojeździć? :)

PS chodzi o xenon oczywiście.

możesz jeździć ...w pewnym momencie przestaną świecić a komunikat z kompa nie zniknie - to wszystko i Twój wybór :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam słuchaj ja mam A4 B6 2002-2003 i u mnie są najprawdopodobnie D2S a ty piszesz że D1S masz u siebie to ja sam nie wiem gdzie to może pisać jakie zarówki mają być??

A jeszcze jedno jakie palniki najlepiej kupić???

Bo chciałem 6000k bo te orginalne 4300k to są lichawe:):)

Może coś doradzicie????

Opublikowano
  • Autor

Witam słuchaj ja mam A4 B6 2002-2003 i u mnie są najprawdopodobnie D2S a ty piszesz że D1S masz u siebie to ja sam nie wiem gdzie to może pisać jakie zarówki mają być??

A jeszcze jedno jakie palniki najlepiej kupić???

Bo chciałem 6000k bo te orginalne 4300k to są lichawe:):)

Może coś doradzicie????

jak masz bi-xenon to D2S w zwykłym xenonie jest D1S. Najlepiej wykręć 4 śruby - wyciągnij reflektor, zdejmij dekiej i będziesz wiedział - D1S ma wbudowany starter taka auluminiowa kostka o wymiarach 3x3 cm a D2S jest okrągły i dostaje rozpałke prosto z przetwornicy.

ja kupiłem 4300 K i nie narzekam - poczytaj archiwum, jest tam gdzieś obszerna dyskusja na temat widzialnej barwy i która z nich lepiej się sprawdza.

IMO zależy mi bardziej na tym co ja widze niż na kolorze moich świateł, który widza tylko jadący z naprzeciwka :decayed:

Opublikowano

jak masz bi-xenon to D2S w zwykłym xenonie jest D1S.

NIEPRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W bi-xenonie (a także w XENON-PLUS) są żarniki D1S.

Opublikowano
  • Autor

jak masz bi-xenon to D2S w zwykłym xenonie jest D1S.

NIEPRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W bi-xenonie (a także w XENON-PLUS) są żarniki D1S.

a Ty co masz ? D2S a masz bi-x. :mysli:

Opublikowano

a Ty co masz ? D2S a masz bi-x. :mysli:

Ja u siebie mam D1S i mam bi-xenon czy jak kto woli w poprawnej nazwie w B6 - Xenon-PLUS :)

Opublikowano
  • Autor
Ja u siebie mam D1S i mam bi-xenon czy jak kto woli w poprawnej nazwie w B6 - Xenon-PLUS :)

to co innego na @ chyba ustaliliśmy .. no ale już - niech Ci będzie :wallbash:

no więc kolego Kargul jak nie masz Xenon / Xenon Plus to masz pewnie inne niż D1S :> najlepiej wyciągnij sobie jedną i sporawdź przed zakupem nowych palników

Opublikowano

to co innego na @ chyba ustaliliśmy .. no ale już - niech Ci będzie :wallbash:

no więc kolego Kargul jak nie masz Xenon / Xenon Plus to masz pewnie inne niż D1S :> najlepiej wyciągnij sobie jedną i sporawdź przed zakupem nowych palników

Adaś, raczej nie mogłem się pomylić, bo przecież u siebie też wymieniałem zaraz po zakupie :tongue4:

Zresztą nieważne, wyjaśniło się i jest ok :th:.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Są 3 sposoby sprawdzenia jakie macie żarniki w swoich furkach:

1) jechać do ASO i po numerze VIN wam powiedzą

2) na każdej lampie (na wierzchu) jest naklejka i na niej jest opisane w jakie żarówki wyposażone są lampy

3) wyjąć żarówkę (żarnik) i sprawdzić samemu

vello zmieniaj żarniki czym prędzej bo jak spalisz przetwornice to będziesz miał niezły wydatek!!!.

Ja w swojej furce tj. AUDI A4 1.9 TDI 131 KM AVANT 2002 r. mam żarniki D1S 12V 35W

Pozdrawiam all

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.