Kargul

O Kargul

Osiągnięcia Kargul

Reputacja

1. Spox Wielkie dzięki za pomoc.Pozdrawiam.
  2. Witam Wszystkich!! Ja z takim pytankiem chciałem zmienić kierownice w mojej B6 na wielofunkcyjną. Radyjko mam audi concert. Czy jest taka możliwość i ewentualnie gdzie by to można zrobić i jaki koszt tego by był?? Proszę o pomoc!! Pozdrawiam!!!
  3. Witam wszystkich!!! Chciałem zapytać czy są w ogóle takie lampy żeby były całe na diodach??? a nie tak jak te inne tylko pozycyjne i stop?? A w ogóle co byście mi doradzili jakie najlepiej kupić tak żeby FIS nie głupiał ?? Pozdrawiam
  4. witam słuchajcie a ja z takim pytaniem gdzie można kupić takie gotowe diody z rezystorami do A4[b6]
  5. Witam słuchaj ja mam A4 B6 2002-2003 i u mnie są najprawdopodobnie D2S a ty piszesz że D1S masz u siebie to ja sam nie wiem gdzie to może pisać jakie zarówki mają być?? A jeszcze jedno jakie palniki najlepiej kupić??? Bo chciałem 6000k bo te orginalne 4300k to są lichawe:) Może coś doradzicie????
  6. Witam wszystkich!!! Słuchajcie mam problem z czujnikami cofania jak wbije wsteczny to piknie raz tak jak powinno a po 1-2 sekundach jest ciągły sygnał i tak z 3 sekundy a potem już nie działają wogule.Wcześniej też mi się tak działo pare razy ale na początku były takie objawy ale potem normalnie chodziły.Wiecie może co się stało??????? [popraw temat] - schiller
  7. Witam wszystkich klubowiczów..... Jakiś miesiąc temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 2003 1.9 TDI 131km z chipem na 150KM. Normalnie bajka:)Chodzi jak szwajcarski zegarek. Już nigdy nie kupie innego auta.Nie ma jak AUDI. Aż się nie chce z niej wysiadać:)