Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmiana kierownicy na wielofunkcyjną


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!

Ja z takim pytankiem chciałem zmienić kierownice w mojej B6 na wielofunkcyjną. Radyjko mam audi concert.

Czy jest taka możliwość i ewentualnie gdzie by to można zrobić i jaki koszt tego by był??

Proszę o pomoc!!

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj graty takie jak np. tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.90.html

i zakladaj. Jak chcesz za troche mniej kasy, to pogadaj z kolega boberek to Ci poda wszystkie numery częsci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierownicy wtsraczy kupic poduszke multi od audi A3 A4 A6 z lat jakos 1999 a 2004 jakos tak

do tego w kierownicy bedzie ci potrzebny moduł który nie ma numeru jest integralna częscia kierownicy multifunkcyjnej :)

(to najgorszy problem zeby to znaleść)

potem tak

Taśma od AIRBAGA musi miec 12 pinów a nie 6 :) cięzko znaleśc ale sie trafia :) cena od 50 do 300 zł :) i musi byc od audo B6

potem jesli nie masz tempomatu trzeba wymienic moduł za kierownica wiec odrazu warto dołozyć jeszcze tempomat manatka w ASO 130 zl :) + 90 zł obudowa pod kierownice

potem kabelki do AIRBAG są 2 szt :) cena za dwa cos około 160 zł w ASO

potem kodowanie VAGiem :) i juz

praca zajmuje z tym wszystkim załozeniem i kodowanie jakies 2 - 3 godziny z przerwami na peta i browarek :)

jak bedziesz zdecydowany to sie odezwij poszukamy numerów wszytskich gratów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

tez sie przymierzam do wymiany kiery na multifunkcje tylko w B7/ zastanawiam sie czy poduszka ktora teraz mam ( zwykla kierownica czteroramienna) jest identyczna z poduszkami montowanymi w innych kierownicach??? ( cztero/troj ramiennych)??

z gory dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy poduszka ktora teraz mam ( zwykla kierownica czteroramienna) jest identyczna z poduszkami montowanymi w innych kierownicach??? ( cztero/troj ramiennych)??

Ostatnio ktoś na forum pisał że trzeba wymienić tylko tą zaślepke (obudowe)poduchy, a poducha zostaje ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichałPe CHodzi Ci o B6 czy B7? Bo w podpisie masz B6.

Polecam ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html

Instalowaliśmy kierownice multi od Audi A4 B7, Audi R8 zarówno w Audi A4 B6 jak i B7. W B7 jest znacznie łatwiej bo nie trzeba zmieniać taśmy i komputera. W B6 to już większe koszty i więcej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś dokonywał zamiany w B7, mam kierownicę trójramienną, ale brakuje mi multifunkcji :( i chciałbym sobie taką założyć, jednak nie wiem od czego technicznie zacząć :)

od przeczytana instrukcji w dziale warsztat :)

Potem od sprawdzenia jaki masz modol

dalej kupujesz potrzebne czesci

i montujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...