Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Po czym poznać, że napinacze pasów wystrzeliły?


Darayavahus

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym poznać, że napinacze pasów wystrzeliły? Miałem dzwona i wystrzeliły mi poduchy. Teraz kalkuluję koszty. Jak wjeżdżałem w ten płot to nie czułem, żeby coś się z moim pasem stało no ale powinien strzelić. Pas pasażera chyba wystrzelił bo jest zablokowany, nie da się go rozwinąć. Z tyłu pasy są luźne, tak jakby nic się nie zmieniło. Czy po zamontowanym pasie można jakoś poznać, ze wystrzelił i jest do wymiany? Z tyłu też są napinacze? Jeśli są a nie strzeliły to i tak chyba lepiej wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzwon nie był duży to ciężko powiedzieć natomiast dźwięk wystrzelonych napinaczy to huk błysk i do tego dym( ogólnie jest naprawdę głośno ), a napinacz po wystrzale jest zablokowany, nie rozwiniesz pasa, będzie sztywny i napięty. Jedyne wyciągnięcie go i założenie sprawnego przywraca prawidłowe działanie pasów, o ile nie został do tego uwalony sterownik, ten pod klimatronikiem on steruje poduchami i pasami - na przykładzie AFN tak jest, myślę że i u Ciebie jest tak samo. Jeśli się mylę to sorki, niech mnie poprawią koledzy, ja też się uczę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...