Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak kontolki hamulca ręcznego


luar87

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrolki w środku między zegarami wszystkie świecą? czy tylko kontrolka w liczniku od ręcznego?

Jeżeli ta w liczniku Ci nie świeci to trzeba sprawdzić najpierw wyłącznik, wydaje mi się że jest pod dźwignią recznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy tak , w ogole mi nie dziala ta srodkowa konsola. . . mam tylko to co jest na zegarach

Powoli, między licznikiem a obrotomierzem masz 6 kontrolek, czy one Ci działają ?

Kontrolka od ręcznego jest w liczniku, a kontrolka zużycia klocków w zestawie tych 6 kontrolek, to która CI nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej kontrolki hamulca ręcznego to można dość łatwo wykluczyć wyłącznik. Znajduję się on w dźwigni hamulca ręcznego, można się do niego dostać poprzez tylną popielniczkę lub łatwiej przez demontaż tunelu środkowego. Sprawdzenie włącznika polega na wypięciu wtyczki i zmostkowaniu w niej przewodów (na włączonej stacyjce), jeżeli nie pojawi się kontrolka na zegarach to należy szukać przyczyny w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o ta srodkowa konsole ze wskaznikami ?? Mozliwe ze w moim nie jest ona czynna ze wzgledu, nie wiem na model ??

Nie ma takiej opcji, powinna działać.

Nie zapala się żadna kontrolka w panelu po przekręceniu kluczyka? bo po chwili one gasną i jak nie ma awarii to nie swiecą.[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 10:29_________________________________________________No i co zrobiłeś to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...