Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luar87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak jest ten moment to obrotomierz zamknę
  2. Nie zamykalem nigdy obrotów, poprostu puszczalem gaz np i w tej samej chwili po nastepnym nacisnieciu łapał od nowa. Jest jedno "ale" po tym nastepnym nacisnieciu na gaz nie dawalem nigdy do oporu po raz kolejny...
  3. za niecaly rok zamierzam sprzedac a jezdze juz tak 1,5 roku to moze obejdzie sie ?? czyli cale sprzeglo np ale bez dwumasu czy jak to jest
  4. Witam Mam pewny problem. Podczas naglego dodawaniu gazu( np wyprzedzanie) na 4 i 5 biegu obroty silnika skacza w góre a samochod nie reaguje ... zauwazylem to tylko na tych wysokich biegach, np na 3 samochod przyspiesza normalnie. Nie dzieje sie to zawsze na tych wysokich biegach ale z bardzo duzą czestotliwoscie przez co nie mogę w pełni wykorzystywac mocy auta ... Czy to ślizgające sie sprzeglo , turbina czy cos innego ?? prosze o pomoc
  5. Witam Mam taki problem, postaram sie go wyjaśnic jak najlepiej. Przestały mi świecic lamki od podswietlania nawiewu co ciekawe sprawna zostala kratka od strony kierowcy Co za tym idzie , nie chodzi mi tylko o to ze nie swieca same w sobie bo to pewnie bylaby wymiana zarowki etc, ale zauwazylem ze w trybie auto klimatyzacji te kratki mi nie dzialaja tzn. leci powietrze tylko z podswietlonej kratki od kierowcy, dmuchanie na reszte kratek musze wymusic nacisnieciem przycisku na nawiewy srodkowe. bezpieczniki sprawdzone wszystkie sa ok Czy brak np podswietlenia wplywa na dzialanie klimatyzacji wydaje mi sie, ze nie ?? pozdrawiam
  6. A jesli chodzi o ta srodkowa konsole ze wskaznikami ?? Mozliwe ze w moim nie jest ona czynna ze wzgledu, nie wiem na model ??
  7. kontrolki typu airbag mi dzialaja , z tego co zauwazylem nie dziala mi np kontrolka recznego i nie dziala mi w ogole ten panel srodkowy miedzy zegarami ...
  8. znaczy tak , w ogole mi nie dziala ta srodkowa konsola. . . mam tylko to co jest na zegarach
  9. Witam Mam audi a4 b5 po lifcie i na desce rozdzielczej nie wyswietla mi sie ta wlasnie kontrolka Gdy opdalam auto mam kontrolki pozostale i kontrolke swiatel
  10. wlasnie znowu ostatnio nie moglem odpalic :/ czyscilem znowu i ok. ale podlaczalem inny akumulator przed czyszczeniem ale tez nie byla pradu wiec to jednak cos na kablach tak mi sie wydaje
  11. kabel od masy do przeczyszczenia, podstawy pozdrawiam
  12. Witam Mam problem :/ Po przyjezdzie do domu i checiu odpaleniu auta po godzinie calkiem padla elektryka Palily sie wszystkie kontrolki po czym gdy chcialem odpalic wszystko siadlo ... Akumulator mam dobry, czy to wtyski ?? co sprawdzac ??[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 17:11_________________________________________________ok temat do zamkniecia . rozwiazany problem pozdrawiam
  13. Witam Po odpaleniu auta nie podswietla mi kratek nawiewu i nie dmucha mi powietrze w trybie automatycznym "Sprawna" jest tylko kratka od strony kierowcy. Co sie moglo stac ??
  14. Witam wszystkich Wlasnie stalem sie posiadaczem a4 z 1999 silnik 1,9 tdi 110/ Mam nadzieje ze sie nie zawiode Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.