Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] jaki wzmacniacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich milosnikow :a4fan: ze wzgledu na to ze nie znalazlem na forum odpowiedzi pod moj sprzet, wiec daje ten watek. a mianowicie mam takie glosniki http://www.audiosklep.pl/magnat-2130-p-855.html, http://www.audiosklep.pl/magnat-xtr-216-p-830.html, i takie radyjko http://www.megamedia.pl/radioodtwarzacz-dvd-jvc-kd-dv7302.php chcialbym jakis wzmacniacz do nich a nie wiem jaki:( zeby jeszcze pociagna w przyszlosci jakis subwoofer) z gory wszystkim dziekuje i pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Ile masz kasy na to? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tz ten sprzet juz mam, chodzi mi o wzmacniacz i suba:) zeby byl przyzwoity za rozsadne pieniadze

Opublikowano

Steg Msk ewentualnie Brax 2400 Grpahic Edition

Opublikowano

wreszcie jakis konkret ;) Do 500 zł szukałbym jakiegoś u-dimension np. juniora, lub czegos z używek.. nie porywałbym się na magnaty jbl'e soniaki ( za wyjatkiem starych) i inne tego typu rzeczy..

Opublikowano

Musi dobrze szukać by wyrwać u-dimensiona w tej cenie ;) Jeśli chcesz coś z nowych to choćby Carpower robi ciekawe wzmacniacze . Zobacz na allegro mają dużo ofertę w tej cenie . Jeśli chcesz używkę to szukaj jakiegoś klasyka np. starą Alpinkę :th:

Opublikowano

Np alpinke v12 :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki koledzy:) czyli taki http://www.carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=15&id_item=215 lub http://www.carpower.pl/index.php?id=2&lang=pl&id_cat=15&id_item=89? wole wziac np na raty i bedzie mi dluzej sluzyl :a4fan: co o tym sadzicie?i dlaczego radzisz nie kupowac magnata? czy te glosniki sa tez nie za dobre?(nie jestem fachowcem ale wydaje mi sie ze dobrze graja)

Opublikowano

Ten pierwszy mi się podoba tylko zerknij na llegro czy czasem tam taniej nie stoją.

Opublikowano
  • Autor

i sadzisz ze bedzie dobry pod te glosniczki i jakiegos suba w przyszlosci(moze rok:):)) acha i czy nie spali glosnikow?(bo nie wiem jak to do konca jest? :wallbash:)

Opublikowano

Nie bój się nie spali ;) Dwa kanały pod przód a następne dwa zmostkujesz pod suba.

Opublikowano
  • Autor

a co wtedy z glosnikami z tylu?dzieki:) wiec jak cos to wezme tego za 730 :):)

Opublikowano

z tyłu są zbędne bo przednia scena się liczy. Tył jak już koniecznie chcesz podepniesz pod radio ;)

Opublikowano
  • Autor

dzieki bardzo za porady,pozdrawiam :a4fan: :a4fan: :a4fan: :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.