Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 3.0TDI quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja na 20 ponizej 6 zrobilem.Dane z kompa zeby nie bylo :-)

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2012 at 09:36 ----------

Z nowości jutro wymieniam przepustnice :) W końcu coś padło :)

A z ciekawostek sklep/service nie poda Ci już numeru części telefonicznie.

Kolejna nowość w Polsce :)

też mnie tym uraczyli, otrzymałem info, że mają na stanie i zapraszają do sklepu/serwisu:facepalm:

Z ciekawych info to aso autospecial ma zakaz sprawdzania i udostępniania klientom historii po vin:doh:

Wszystko oczywiście ominąłem ale jak brakuje znajomości to jest pod górkę.

to jakies zmiany beda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Uff to jednak przepustnica była...wszystko działa...

Objawy to telepanie przy gaszeniu silnika,mułowate wkręcanie się na obroty no i troche mniej mocy.

Sama wymiana 5 minut.

Opublikowano

Też to przerabiałem tyle że w 2.7 TDI, dobrze jest ją co jakiś czas przeczyścić bo syf który się tam zbiera powoduje że się te zębatki wyrabiają i wtedy to już tylko druga przepustnica, całe szczęście że można nową dostać w normalnych pieniądzach bo w ASO trochę przeginają z ceną.

  • 1 rok później...
Opublikowano

jak wrazenia w 911 991 50th ;) ?

w dodatku wersja na 50 lecie

Opublikowano
  • Autor

Cos wspanialego....

Dzis sobie pojezdze juz nie moge sie doczekac jak prace skoncze..

Wersja na 50 lecie jest przepiekna...

Auto na lata takie cos by mi wystarczylo :)

Opublikowano
Cos wspanialego....

Dzis sobie pojezdze juz nie moge sie doczekac jak prace skoncze..

Wersja na 50 lecie jest przepiekna...

Auto na lata takie cos by mi wystarczylo :)

Jaki kolor ?

Akurat dzisiaj rano miałem przyjemność jechać za srebrną 4s :decayed:

Nie znam się na Porsche, nie wiem czy to była 991:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jasny Geyser Grey.Ja rozrozniam modele z daleka.

Pamietam jak wszedł 997.Mówiło się ze jest przepiekny.(szczególnie po dosc brzydkim 996).

Były opinie ze juz za wiele w tej sylwetce nie wykombinują.

A tu proszę weszło 991 i miazga.

991 jest duzo ładniejsza od 997.

Opublikowano
Jasny Geyser Grey.Ja rozrozniam modele z daleka.

Pamietam jak wszedł 997.Mówiło się ze jest przepiekny.(szczególnie po dosc brzydkim 996).

Były opinie ze juz za wiele w tej sylwetce nie wykombinują.

A tu proszę weszło 991 i miazga.

991 jest duzo ładniejsza od 997.

A jechałeś dzisiaj w takim razie Kr. Jadwigi ?:wink:

Widzę, że cel już masz, to tylko kwestia czasu :wink:

911 jest ponad czasowe, swego czasu ojciec mojego sąsiada miał Jaguara xj6, jeździł nim chyba z dekadę i cały czas prezentował się równie pięknie.

Potem kupił Merca i już efektu brak:kwasny:

Są takie auta które czas omija.

Opublikowano
  • Autor

Kur..a zakochałem sie jak to chodzi … :decayed:

Te bulgoty z wydechów jak włączysz Sport plusa…nie no miazga..

Spalanie 14,4 litra a cisnelismy całkiem całkiem tyle na ile można przy nowym aucie albo i za duzo..

Na trasie jadac spokojnie schodzisz ponizej 10 litrow w 400 konnym silniku..

Cel jest :)

Opublikowano

Proszę nie tylko ja zostałem blown away by Porsche w Święta :)

Ja co prawda nie az tak grubo bo tylko Macan ale też wznaczylo mi jasny cel na przyszłość :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.