Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wymiana głosników w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,chciałbym prosić o rade.Wiem zaraz zostanę pewnie wysłany do wyszukiwarki po takich tematów to tu na pęczki.Jednak zaryzykuje. Owszem jest tego trochę ale jednak nie mogę się dowiedzieć wszystkiego dokładnie co do mojego przypadku. Zacznę od tego iż chciałbym się wiedzieć ile głośników znajduje się w Audi A4 B6 oraz jakie wielkości. Może nawet ktoś pokusi się o gotowe rozwiązanie za co będę wdzięczny. Mam na wszystko ok 1000zł w tym chciałbym wzmacniacz no i zestaw dobrych głośników na każdą parę drzwi

Z góry dziękuje. Pozdr Łukasz

Opublikowano

Radio już masz??

Opublikowano
  • Autor

Tak radio już zakupiłem Pionier AVH 3200BT

Opublikowano

w przednie drzwi Helix db + u-dim glow i może się zmieścisz w 1k. I obowiązkowo wygłuszenie drzwi.

O multimediach możesz zapomnieć w tym przedziale cenowym.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za to co napisałeś ale czy mógłbyś rozwinąć te wszystkie skróty których użyłeś.Ja naprawdę jestem laikiem w tym temacie dopiero wchodzę na tą płaszczyznę car audio i to co napisałeś to zbyt wiele mi nie mówi ;( Po za tym możesz rozwinąć tą myśl z multimediami

Opublikowano

podepnę się... choć jeszcze nie szukałem na forum informacji :embarrassed:

mając na uwadze Bose (B) czy warto kupić inne głośniki w drzwi? czy lepiej sobie darować i iść w oryginał?

te Helixy to jakaś górna półka? czy jest coś co warto pod wzmacniacz Bose innego zaaplikować?

wygłuszenie konieczne? bo słyszałem że i tak jest niezłe...

Opublikowano

Łukasz a4

Helix Dark Blue 62C - głośniki

u-DIMENSION GLOW 2075 - wzmacniacz pod głośniki

O wygłuszeniu szukaj tu na forum albo google. Pełno tego jest. Wygłuszaj najlepiej matami stp albo gms.

I lektura obowiązkowa na ogarnięcie tematu.

http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf

GRazny

Ogólnie Bose to lipa. Wzmacniacz nie jest tego wyjątkiem. Nie opłaca się aplikować lepszych głośników pod ten system z tego względu że już na wstępie jesteś ograniczony samym wzmacniaczem.

Helixy które wymieniłem to typowa bużet liga które reprezentują sobą już jakiś tam poziom akceptowalnego brzmienia. Nawet zasilane z samego radia. Ale oczywiście hi-end absolutnie to to nie jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.