Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NIEzadowolony z odsluchu :( w czym sek?


Gość Gienio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wzialem sie wkoncu za moje CA w Audi A4. Wszystko ladnie pieknie, nadeszla wiekopomna chwila odsluchu no i... tutaj moje niezadowolenie. Nadmienie, ze jednostka sterujaca to Alpine 9885, przedni zestaw w wtylumionych drzwiach Helix Blue 52, w bagazniku skrzynka zamknieta 21l z Hertzem es250 i na wzmaku CarSoundound 4x69rms (w mostku przy 4ohm ma 170rms podobno).

Wszystko jest git, tylko za duzo jest "srednich" tonow. Nie wiem jak sobie z tym poradzic Czego to moze byc wina ?? Alpine nie ma regulacji srodka niestety :/ Czy moze to byc wina wzmacniacza???? Moze Alpine tak gra ???

Z gory dzieki za pomoc i sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... może poprostu ustaw na radiu rodzaj pracy tj. natural, coustome... itd. w pionku tak jest ale czy to ma alpinka chyba tak bo wkońcu to dobra firma, wydaje mi sie że ten wzmak to padło jakieś, nieznana firma i wogule za słaba moc jak na hertza

akurat teraz wracam ze sklepu CA i kolesia pytałem jaki wzmak może dobrze prowadzić LANZARA MAX tego 1000 watt to mówi mi że MAGNAT...dokładnie to te które mają niby po 500 watt...

ehhh. chciałem sobie kupić ten zestaw ESK HERTZ ale cóż... wyskoczył z kwotą 469 zł na piątek a na necie za 300 zl nówka...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmienilem dzis wzmacniacz, na juniora... no i srednie tony w dalszym ciagu zabijaja moje uszy :( Mam juz radyjko na podmianke i zestaw JBL'a 13cm odseparowany wiec... jutro wszystkich swietych co prawda ale dzialam do oporu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec.. radio odpada, podlaczylem Blaupunkta Casablance mp57 no i... dalej wali po uszach srednimi, nie da sie wyeliminowac srodka w zaden sposob :| Chcac nie chcac, musze rozebrac drzwi i podlaczyc JBL'e gt cs5.0 mkII :( o 15 po obiadku zabieram sie za dzialanie. Dam znac co sie bedzie dzialo...[br]Dopisany: 01 Listopad 2007, 14:08 _________________________________________________No chyba dotarlem do sedna sprawy... Jak slucham tak na volume do 20 to jest git natomiast jak przkrocze ta bariere o 2,3 szczebelki czy chocby dojade do 30-35 to wycina sie sopran i robi sie z przedniego zestawu taki brzydki meczocy MID. Czyli, ze to niby zwrotnica od zestawu przedniego tak dziala???

Co ja mam z tym zrobic ??

chyba odpowiem sobie sam... zmien przedni zestaw :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...