Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wkład lewego lusterka + grzanie (zamiennik)


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupował ktoś zamiennik wkłądu lusterka zewnętrznego z grzaniem? Jako że ori w ASO sporo kosztuje zmuszony jestem kupić zamiennik, jest tego sporo i w niskich cenach, nawe w bardzo wieć i jakość moze być niska. Miał ktoś z tym jakieś doświadczenie? Można kupić czy raczej nie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnie takie cudo :

http://allegro.pl/wklad-lusterka-audi-a4-b6-00-04-lewy-ogrzewany-i1361953891.html

I średnio polecam. Grzanie marniutkie. Ori wkład grzeje się w chwilę i jest ciepły, że ręce można grzać, dokupiony jest po prostu mniej zimny... Jeszcze nie miałem okazji wypróbować to w terenie (akurat lusterka nie parują jak nazłość), ale jak się uda przetestować to dam znać :good: Niewątpliwym plusem jest cena:) Ale na drugi raz szukał bym z rozbitka ori wkład. Kiedyś widziałem za 80 zł / sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że po dzisiejszej nocnej jeździe przetestowałem dobrze lusterko (zamarzały co chwilę) i powiem, że jest :good:. Odmarza prawie tak szybko jak ori. Co prawda ciepło nie jest tak wyczuwalne, ale przecież tego się nie maca:) Naprawdę polecam i cofam to, że lepiej kupić ori lusterko z rozbitka za 80 zł!!! Jedyny maleńki mankament to to, że jest jakby minimalnie mniejsze od oryginalnego lusterka. Dosłownie o 1mm. W niczym to nie przeszkadza i nikt tego nawet nie zauważy. Także cofam to co powiedziałem w poprzednim poście i polecam wkład z aukcji: http://allegro.pl/wklad-lusterka-audi-a4-b6-00-04-lewy-ogrzewany-i1361953891.html

Tanio i dobrze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy mam ori a prawy zamiennik wszystko ładnie odmarza różnica jest taka że zamiennik przy dotyku nie jest tak ciepły jak ori ale to chyba dlatego że minimalnie więcej jest kleju między matą a lustrem ogólnie polecam bo spełnia swoją funkcję i cena jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...