Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wyciek paliwa !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jakiś tydzień temu dotarło do mnie czemu moja A4 tyle pali od miesiąca ;(

Po wizycie na warsztacie okazało się że z górnej części pompy paliwa tam gdzie dochodzi elektronika jest wyciek - z bratem dokręciłem wiec śruby od góry i zmniejszył się wyciek ale w małych ilościach nadal wycieka , dosłownie krople ale jednak.

Mam pytanie czy da się to uszczelnić samemu (wymiana uszczelki) czy raczej na warsztat oddać to i ile by to kosztowało ewentualnie. :wallbash:

Słyszałem że gdzieś w Piekarach Śląskich jest serwis który się tym zajmuje.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witaj

najprawdopodobniej masz wyciek z pod dekielka nastawnika,lub z pod samego nastawnika ...

jest to do zrobienia samemu jak masz troche żyłki do majsterko wania ..

koszt uszczelek to jakieś 20-25zł

szukaj jest to dokładnie opisane co i jak ...

tu czytałeś ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75246.0;highlight=wyciek+paliwa+z+pod+nastawnika

Opublikowano
  • Autor

A czy sama wymiana uszczelki to tylko odkręcenie śrub wymiana uszczelki i skręcenie ??

Czy da się coś sknocić przy tym ?? Dziwne że paliwo też uciekało z okolic tej nietypowej śruby !! Po dokręceniu przestało.

Auto pali OKI i tylko to niekontrolowane sączenie się paliwa jest problemem.

Opublikowano

A czy sama wymiana uszczelki to tylko odkręcenie śrub wymiana uszczelki i skręcenie ??

Jeśli wymiana uszczelki tylko pod dekielkiem to tak..

a jeśli pod nastawnikiem to jest troche trudniej i powinno sie po wymianie sprawdzić WAG-iem...by być pewien prawidłowych ustawień dawki

Uszczelki zbiegiem czasu i temperatury twardnieją i tracą swoje właściwości i wymiana ich jest raczej nieunikniona....

Powiem wprost ...jedli masz troche pojęcia i sie nie boisz ryzyka to wymienisz bez problemu ....w przeciwnym razie poproś kogoś kto to już robił a Ty po obserwuj ....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Już wiem w tym momencie ze cieknie z pomiędzy nastawnika a pompa wtryskowa.

Nawet się nie biorę bo !!!!!

Proszę o namiary na dobrego fachowca na Śląsku ;(

Pozdrawiam[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:54_________________________________________________Ponawiam Prośbę :wallbash:

Ile by w ASO kosztowało takie uszczelnienie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.