Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne zachowanie skrzyni


ic3ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.

Otóz pisze bo nie znalazłem nigdzie nawet podobnego tematu.

Mam A4 bez Q i problem z skrzynia biegów, oznaczenie DUK.

Otóż jezdze autem juz troche czasu , i problem coraz bardziej narasta.

Skrzynia pracuje normalnie podczas jazdy ale jak stane w korku to zaczynaja sie problemy, oczywiscie korek i jedynka kawałek do przodu , luz , i znowu jedynka ,kawałek do przodu i luz . Jak tak kilka razy zrobie w tym korku to potem mam problem wrzucic pierwszy bieg, wchodzi on bardzo bardzo cieżko, czasami musze ponownie puscic sprzeglo aby skrzynia sie obrociła i dopiero da rade wrzucic pierwszy bieg.

Problem wystepuje tylko na rozgrzanym silniku, i tylko i wyłacznie w korku czyli "1,luz,1,luz,1,luz". Podczas normalnej jazdy 1,2,3,4 Problem wkleszczenia biegu nie wystepuje.

Dodam że jakis czas temu wymieniłem olej "oczywiscie nie spósciłem go do konca bo ten korek jest bardzo wymyslny" ale zato wyssałem ile tylko mogłem wężykiem, i zalałem swieżym syntetykiem 70W90, oczywiscie autko ma już swoje przelatane wiec wydawalo mi sie ze wymiana powinna pomóc, ale jak narazie dała bardzo mizerne efekty.

Koledzy miał ktoś podobny problem w swojej audiczce, albo wie czym może byc taki problem spowodowany ????

Licze na wasza pomoc. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...