Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] czysty, profesjonalny zakład


Cotton

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam serwisu, najlepiej w okolicach Ursusa/Piastowa w którym przede wszytkim oprócz profesjonalnej wiedzy, nikt mi nie uświni auta. Cena nie jest najwyższym priorytetem. Oprócz a4, mam do serwisowania A6 3,2 V6 quattro w którym jeszcze nikomu nie udało naprawić się wady wskazania paliwa(już 2 razy na luzie dojechałem pod dystrybutor, a wskazywało ponad 1/4 baku).

Po przeczytaniu waszych wątków zastanawiam się nad:

Filipowski S.C., Reymonta 17

Ponieważ inne wątki są dość stare, czy coś się zmieniło, jest jakaśalternatywa? Tak jak wszyscy pewnie mam dość już "mechaniorów", potrzebuję gościa z głową i smykałką. Mam takiego, ale w "Kobyłce"(polecam, serwis Murawski), tylko że z Mokotowa mam do niego ok. 30km) i na proste naprawy nie mam czasu już sie tak daleko zapuszczac...jeszcze trzeba wrócić... Będę wdzięczny za propozycje i opinie![br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 14:06_________________________________________________Nikt? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz a4, mam do serwisowania A6 3,2 V6 quattro w którym jeszcze nikomu nie udało naprawić się wady wskazania paliwa(już 2 razy na luzie dojechałem pod dystrybutor, a wskazywało ponad 1/4 baku).

Sprawdzić pompę paliwa. W ASNach też tak często się dzieje (trzeba jeździć z minimum pół baku paliwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...