Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] dziwny odgłos poczas spadania z obrotów


tomik882

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

3 tyg. temu zakupiłem Audi A4 B5 w sedanie z 2000 roku z silnikiem 1.9 TDi 116PS. Zauważyłem że podczas spadania z obrotów zarówno wysokich jak i niskich słychać jakby skąds uchodziło powietrze. Dodam że dwa tygodnie temu byłem na całościowym przeglądzie- Wszystko Ok, samochód został podpiety do komputera i niewykazał żadych błedów, 10tys, km temu wymieniono rozrzad z pompą wody. Jest to zastanawiajace dlaczego się tak dzieje zwłaszcza że samochód niestracił na mocy.

Prosze o waszą poradę ponieważ to moje pierwsze w życiu Audi i nieznam tej marki.

Pozdrawiam

[mod]popraw profil, zapoznaj się z regulaminem - Musashi[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy tak jakby sobie syczało coś? przewody od turbo sprawdź może ... znaczy ja bym tak zrobił ( wiem że nie traci na mocy ale sprawdzić nie zaszkodzi, kolega w swojej miał przypadek taki że syczało i wlasnie spowodowane było to pękniętym przewodem od turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i racja bo mechanik mi mówił że tam drobna nieszczelnośc była ale dopiero niedawno mi się to pojawiło. A nieuważasz że gdyby to było turbo to było by to słychać od wyższych obrotów a tutaj normalnie słychac nawet jak się dogazuje do 1200obr.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że 100% to ale zalecam sprawdzić, przecież turbo pracuje cały czas , znaczy na niskich pracuje spokojnie .. ale pracuje:)

może być już słychać bo przecież obroty są zwiększone :) (tylko zbija mnie z tropu to że niema braku mocy) ale no sprawdź sobie nie zaszkodzi ... :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spoko :) tylko pamiętaj nikt uczony się nie narodził :) a koledzy tutaj wszystko ładnie opisują więc poradził byś sobie :) ale jak wolisz .. daj znać jak będziesz znał przyczyny tego "syczenia" bo mnie to bardzo ciekawi ... trzymaj się :) szerokości :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...