Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Świerszczenie z przodu silnika


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie te moje swierszczenie przejawilo sie w jakby lekkie dzwonienie ale mnie to wku.... :wallbash: w piątek bylem w servisie i tak gosciu powiedzial ze to nie kolo pasowe na alternatorze i ze sprzegielka w nim nie mam :mysli: a ten owy dzwiek stwierdzil ze dobiega od paskana ktorym chodzi alternator :mysli: :mysli: powiedzial ze jest stary ja na to ze 3 miesiące temu zmieniany byl rozrząd plus napinacz i pasek ten od alternatora jest pewien na 100% nawet mam faktury on powiedzial natomiast ze powinny byc jeszcze widoczne chociaz napisy na tym pasku. Ale faktycznie ten pasek byl wymieniany i napisy na poczatku byly widoczne ale sie starly ogolnie pasek kosztowal cos okolo tylko 100zl to moze jakis szajs. Szpec powiedzial tak ze mam pojezdzic jeszcze tydzien i jak ten dzwiek nie ustapi to wtedy mam przyjechac i na poczekaniu wymienia mi ten pasek :confused4: Ja juz nie wiem co to swierszczy dodam ze rano bardzo mocno dzwoni to cos potem juz mniej ale ciagle dzwoni, pojade za tydzien i pewnie mnie orzną z kasy no ale cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pasek wielorowkowy, to właśnie taka była diagnoza mechanika, jeśli chodzi o moje świerszczenie. Koło pasowe wg niego jest w dobrym stanie, tylko pasek zużyty. Cena w aso 93zł, zamiennik Contitecha (ów mechanik twierdzi, że bardzo dobry) - ok. 60zł - dokładnie nie pamiętam. Wymienię go jutro, zobaczymy, na jak długo to pomoże :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...