Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lampki drzwi i oswietlenie nog. Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

posiadam w swojej audi czerwone lampki w drzwiach i biale nad nogami kierowcy i pasazera. Problem w tym ze nie swieca. Z poczatku myslalem ze najprawdopodobniej nie sa podlaczone ale

dzisiaj rozebralem boczek drzwi oraz oslone nad nogami w ktorej znajduje sie biala lampka i okazuje sie ze wiazki sa normlanie podpiete i (gdzies tam) poprowadzone. Chcialbym sie dowiedziec gdzie szukac

przyczyny zanim wybiore sie do elektryka bo byc moze to cos banalnego. Czy sprawdzic jakas kostke jesli tak to gdzie i jaka. Z gory przepraszam za zasmiecanie ale jak juz cos takiego jest to fajnie by bylo gdyby dzialalo:) Licze na jakies pomysly i pomoc.

Pzdr :)

Opublikowano

:hi:

Na samym początku sprawdź bezpieczniki :)

Opublikowano

Jak otworzysz drzwi,to świeci się lampka w podsufitce?

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie za podpowiedz i pomoc. jutro rano zaczne dzialac i sprawdzac wszystkie przewody.

w razie problemow bd dalej pisal.

pzdr[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 21:15_________________________________________________norbuja szukalem dzisiaj tego miejsca co wskazywali w poscie ktory mi wyslales. wszystko ok. kabelki ladnie sie stykaja. mowisz ze jeszcze moga byc mikrostyki. ale czy przypadkiem gdyby byly one padniete to nie bylo by tak ze nie dzialaloby zadne z podswietlen wnetrza? u mnie dziala przod i tyl wraz z tylnymi slupkami...

Opublikowano

W sumie jest to dziwne,wiem.

Ale u mnie były uszkodzone właśnie mikrostyki i tak jak u Ciebie,góra się świeciła.

Po rozebraniu i wyczyszczeniu nieraz swieci dół,nieraz nie,ale góra zawsze po otwarciu drzwi.

Zobacz jeszcze kable,te w osłonie gumowej,między drzwiami a słupkiem,może są poprzerywane.

A może najprostsza przyczyna,może to trochę głupia podpowiedź,ale........sprawdź żarówki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Zaroweczka kazda z kolei dzisiaj zostala sprawdzona. Wszystkie swieca. Ok. Wezme sie za mikrostyki. Tylko prosilbym Cie zebym napisal jeszcze gdzie one sie konkretnie znajduja. W zamku rozumiem ale mam caly zamek wykrecic? Czy moze wystarczy ze zdejme sam boczek drzwi?

Dzieki Ci wielkie za poswiecenie odrobiny czasu

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz dzieki Ci wiekie:)

Szczesliwego nowego roku

Opublikowano

Nie ma za co.

Również szczęśliwego Nowego.

Napisz,jak naprawisz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.