Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

norbuja

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=105499.0;highlight=dawka+startowa
  2. To weź tą drugą,sprawną spinkę/bolec/uchwyt/zatrzask :> i podjedź do sklepu typu FSO/FIAT/DEAWOO i może dobierzesz coś takiego,albo podobnego i dorezasz.Oni tam mają różniste spinki i blaszki.
  3. http://allegro.pl/audi-a4-b5-oslona-obudowa-kierownicy-i1572079850.html http://allegro.pl/obudowa-oslona-plastik-kierownicy-kolumny-a4-b5-i1602700405.html
  4. Jest możliwy : http://allegro.pl/podstawka-na-napoje-audi-a4-i1591158905.html
  5. A jak nie ma tych 4 stopni to przekażnik 99 pomoże? Auto mam z 95 roku, Pasiora mamy z 97 a Golf w którym to miałem był 93... Co do przekaźnika,to nie wiem,niech się inni wypowiedzą,tam parę postów wyżej kolega mpoloo pisał o takiej możliwości,może wie dokładnie,albo ktoś to już przerabiał.
  6. Albo jest regulacja 4 stopniowa na 1 biegu,przy manetce z regulacją,albo jest manetka bez regulacji i bez możliwości "inteligentnego"nauczenia wycieraczek częstotliwości ruchu. Chyba taki "bajer" jest w autach po 00 roku(nie wiem jak W Audi,ale w Oplach jest)
  7. Np.taki,aukcja przypadkowa: http://allegro.pl/audi-wlacznik-przelacznik-wycieraczek-1k0953519a-i1570251411.html Ja mam taki w 98r(reg.wycieraczek u góry manetki),ale mam też pełen komp/Fis i mam też tempomat Chyba zależy od wersji
  8. Tak jak koledzy wyżej napisali,nie podłączysz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3407.0;highlight=radia+w+audi
  9. Pasek-użytkownicy-szukaj-nick Jest z Płocka
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=105499.0;highlight=dawka+startowa http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic904485-60.html
  11. Niestety,nie zagrała. Odesłałem. Z tego co wiem,musi być zmieniarka Panasonic z napisem 6 Disc(Matsushita,modele po 98 roku),albo jakakolwiek inna sygnowana logo Audi/VW(też 6 Disc) Ale i tak może nie zagrać. Rozmawiałem z człowiekiem,który montuje zmieniarki i tyle się dowiedziałem. Takie powinny podejść: http://allegro.pl/vw-audi-seat-ford-skoda-oryginalna-zmieniarka-ok-i1555434139.html
  12. norbuja odpowiedział(a) na koval76 temat w Audi A4 B5
    A nawet jak to wyp...usuniesz,to nic się nie stanie i po kłopocie będzie.Aku nie wybuchnie. Niektóre akumulatory nawet nie mają tego odpowietrznika....
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70625.0;highlight=podszybie
  14. norbuja odpowiedział(a) na koval76 temat w Audi A4 B5
    Tak jak kolega wyżej napisał,on jest do akumulatora,po stronie zbiorniczka Wchodzi w akumulator z prawej strony i idzie do dołu,między aku a zbiorniczek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.